Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell csinálnom az iGo nál?

Mit kell csinálnom az iGo nál?

Figyelt kérdés
Normálissan telepitettem mindent rajta, a gps is engesélyezett. De mégsem tudom elérni a műholdakat.. Nem tudom mit tegyek, nem akar működni.. Az országoknál Magyar o. wan csak, és mást nem tudok betenni.. Segitség! Mit csináltam rosszul??
2011. okt. 27. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lakásban próbálod? Ott nem kell navigálni, az nincs még benne az adatbázisban.

Menj ki a szabadba és max. 10 (de inkább 3-4) perc és "jönnek" a holdak.

Mit csináltál rosszul? Azt se lehet tudni mit csináltál eddig, melyik verzióval küzdesz és ezt milyen készülékkel tetted..

Te tudnál semmi információból választ adni? Én nem, nem vagyok Uri Geller...

2011. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a programot az x10 mini prón végeztem el, normálissan feltelepitettem, az alap dolgokat megcsináltam. Aztán meg csak próbálok navigálni de nem sikerül.. Aztán meg wolt olyan is, hogy sikerült csatlakoznom egy holdra, de akkor sem mutatta meg nekem azt, hogy merre wagyok wagy stb.. Tudnál segiteni??
2011. okt. 27. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hold nem jó semmire, legalább 4 kell, enyém 8-at lát..
2011. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!