Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos a telefonom de a...

T-mobilos a telefonom de a Facebook levette az egyenlegem (0. facebook.com). Mit kéne csinálnom, hogy ingyenes legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az vette le? Milyen telefonod van?
2011. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nokia 5250, kártyafüggetlen. Biztos hogy a Facebook, mert megvettem a T-mobile kártyát egy hete 1800 FT lebeszélhetőséggel, és még csak egy árva SMS-t sem küldtem...
2011. szept. 15. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ez úgy lehetséges, hogy a T-mobil úgy b@ssza át a népet, hogy ugye "Ingyenes a facebook" csak azt nem nagyon szokták írni, hogy ha megnézed vkinek a profilját, képeit, vagy embereket keresel, akkor már a normál netezési díjat számolja, mert az már nem a 0.facebook.com.Szóval csak az üzenőfalat vagy mittomén mit nézheted, ahol a postok vannak.
2011. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezesetben egy kicsit azért bekaphatják a faszomat. :)

Köszönöm!

2011. szept. 15. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Így van. :D Nincs mit
2011. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, ha keresel, meg ilyenek, azért nem vesz le pénzt.

A 0.fészen viszont képeket/videókat valóban nem nézhetsz, de visít is, ha elnavigálsz onnan egy olyan oldalra, amin fizetni kell.

Sokan esnek abba a hibába, hogy ha van a telefonjukon Facebook könyvjelző vagy alkalmazás, akkor azon jelentkeznek be azon az elven, hogy "óóó én T-Mobile-os vagyok, ingyen van!", pedig ez nem így van. Ezek ugyanis nem a 0.facebook.com-ra visznek, hanem az m.facebook.com-ra, ami viszont már fizetős...

Ezért érdemesebb vagy böngészőbe beírni, vagy eleve elkönyvjelzőzni magunknak a 0.facebook-ot, ha nem akarunk annyit pötyögni feleslegesen :)

2011. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy csináltam, böngészőbe beírtam a 0.facebook.com-ot. De továbbra is levette a pénzem, ezért úgy döntöttem kikapcsolom a netstartot a francba, és nem fészbúkozonk éjjel-nappal :D
2011. szept. 26. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is lényeges lehet, hogy milyen telefonod van.

Okostelónál pl. csak úgy tudsz ingyenfészbúkolni :D ha bekapcsolod az adatforgalmat külön - ettől megy majd a fész, és valóban ingyenes is, viszont a telefon frissítgetheti magát, és az már bizony kemény pénzekbe kerülhet...

2011. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!