Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő, ha a telefon...

Mi a teendő, ha a telefon akkumulátora annyira lemerült, hogy nem kapcsol be a telefon, és a töltést sem mindig jelzi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én megnézném, hogy a töltő csatlakozója érintkezik-e majd, hogy az akkumulátor rendesen a helyén van-e. Ha hálózati hosszabbítóba van bedugva a töltő akkor azt is megnézném, hogy a hosszabbító be van-e dugva. Ha ez mind rendben van akkor kérnék egy (az én telefonomban lévővel megegyező) akkumulátort egy ismerősömtől és kipróbálnám azzal a telefonomat. Ha így se lenne jó akkor sajnos szerelő vagy új telefon.
2009. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csutkára merült, akkor hagyd töltőn kb 0,5-1 óráig, amíg magához tér. Ha ekkor sem csinál semmit, akkor lehet tovább nyomozni.
2009. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2ik válaszadónak van igaza.Ez kérlek azért van,mert annyira lemerült a telód,hogy nincs annyi energiája sem,hogy kiírja.10-15 perc és beindul,addig ne vedd le.

Ha eztán sem,nézd meg,hogy nincsen-e megtörve kábel...

2009. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ezer éves kérdés, de válaszolok. Egy újonnan vett kínai telóra nem volt szükségem, másfél évig porosodott a szekrény tetején. Akkuban semmi szufla nem volt, 0V-ot írt ki a multiméter. Feltettem toltőre a telefont, 12 óra után adott először életjelet, majd működött a telefon, de összesen 24 órán át töltöttem. Persze ez csak hosszú állás után fordulhat elő. Ha napi használatban van a telefon, akkor fél óra alatt életjelet kell adnia magáról.
2017. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy évek óta porosodó telefonom a szekrényben, remélem hogy a 12 órás töltés után ad valami jelet.
2018. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lemerült pár órára és csak a töltésjelző villogott (pedig világítania kellett volna) és semmi életjelet nem adott. 10 perc után rendbe jött.
2019. júl. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olyan problémám lenne hogy egy Lenovo A6000a tipusu telefont kb 15-20%on feltettem töltőre, majd egy fél-1 óra múlva ránéztem és már be se kapcsolt töltőn se. Ez lehet akkumlátor hiba? A teló 4éves, már kb fél napokat bírt csak ki 100%ról.
2019. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marci1976 válasza:
Remélem, nekem is beválik ez a hosszú töltéses megoldás. Az én 1. generációs iPhone SE-m sem volt feltöltve hónapok óta...
2021. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!