Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sok nokia fan miért szidja...

A sok nokia fan miért szidja a galaxy note-ot s2-t meg az androidot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szidja, mármint aki használta ezt is azt is, nem pedig valami tizenéves nethuszár az illető és csak az észt osztja tudatlanul. Amúhy nekem nokia van, c7. Volt sgs em, és nem a készülékkel volt gond. Az android nem jött be. A symbian hiába elavultabbnak számít, szerintem jobb. Már kevesebb a fejlesztés rá, de ami kell megvan. A nokiával mint telefon nincs gond, a legtöbb minőségi, szidják a hardvert, de a symbiannak annyi pont elég, jobban optimalizált egy droidnál. Az átlag felhasználónak a sebességkülönbség elenyésző.
2011. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ész nélküli Androidot szidó Nokiást(sem másmilyen márkaszimpatizánst).

Szerintem ez a troll nevű élőlények szakterülete inkább.

2011. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. Nekem bejön az Android, de a Samsung egy semmit sem érő mobil egytől egyig. Ezen kívül a Samsung féle alap Android elmarad a HTC vagy SonyEriccson-étól, sőt, bármelyik másiktól. Nekem is jobban bejön a Symbian. A sok app nem minden, amit a tizenévesek hajtogatnak (mert ezt hallották valahol). Az alkalmazások nagy része szemét, jó, ha az 1-2 százallékuk jó valamire...
2011. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Symbian ^1-es készülékem és egy Android 2.2-es is és nyugodt szívvel állíthatom, hogy ameddig a Symbian lefagyott 1x addig az Android 12x. Nem beszélve a folytonos Factory resetelésről. Nemrég magától is resetelt, na itt szakadt elnálam a cérna. Majdnem szétvertem a közel 100 ezres készüléket. De végül inkább beadtam bizományba egy szaküzletbe, hogy ne is lássam többet.
2011. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert Nokia fanok! :-)
2011. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!