Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace giroszkóp...

Samsung Galaxy Ace giroszkóp probléma!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a telóm giroszkópjának van egy "alaprezgése" Szóval ha bemegyek egy játékba, ami használja (pl. aTilt Labirynth), akkor az egész pálya mozog...Lehet használni így is, de ez nem normális...és mindenhol tapasztalom...Próbáltam a beállításokban újrakalibrálni, de nem segített. Nagyon hálás lennék a segítségért!
2011. okt. 30. 16:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"A készüléket természetesen giroszkóppal és gyorsulásérzékelővel is ellátták..."

Ezt a pdafanclub tesztjéből idéztem.

2011. dec. 17. 20:33
 12/22 A kérdező kommentje:

Tesséh ez pedig a Technet tesztben szerepel: "A 16 millió színárnyalatú kijelzőhöz egyébként giroszkópot és proximity szenzort is mellékelt a gyártó, ellenben a fényérzékelő sajnos kimaradt a repertoárból."


És mielőtt technikai analfabétának nézel, tisztában vagyok a giroszkóp jelentésével.

2011. dec. 17. 20:45
 13/22 anonim ***** válasza:

Mimimimimíííííííí?!??!?!!??!??!?? "A készüléket természetesen giroszkóppal és gyorsulásérzékelővel is ellátták, így a fülünkhöz emelve a telefont, annak kijelzője elsötétedik."


Ez nem is a giroszkóp és a gyorsulásérzékelő dolga hanem a kijelző fölé helyezett közelségérzékelője de ez senkit se zavarjon, ezek nagyon nem értenek a telefonokhoz!!!

2011. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem ne etess itt. Hivatalos Samsung oldalt mutass.
2011. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Igen, az első oldal hülyeségére már rájöttem közben, azért linkeltem a másodikat. A gyári samsung oldalon valóban accelerometer sensort írnak. De tudod a kérdés nem erről szólt. Ez már giroszkópnak maradt meg a nyelvben, ugyanúgy mint ahogy a skótkockás szoknya sem lesz skótnégyzetes.

Esetleg ha a eredeti kérdésre lenne valami ötleted a kötekedésen kívül, azt szívesen venném. Köszönöm!

2011. dec. 17. 20:59
 16/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy igazat adtál nekem, de ahogy olvasom már megoldódott a problémád, vagy nem?
2011. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Csökkent a hiba jelentősége, de szerintem szériahiba. Legalábbis ismerősöm Ace-e is csinálja. Esetleg ha ismersz valami programot vagy módszert a kezelésére, azt szívesen venném :))
2011. dec. 17. 21:07
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem is spanomnak van Ace-e, még nem láttam olyan játékot játszani ami ezt használná de holnap találkozom vele majd megkérdezem neked :)
2011. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazából ahol észrevettem az a Galéria, hogy amikor döntöm szemmel láthatóan rezeg a képek széle, a másik az aTilt Labirynth 3D, itt a pályaelemek mozgoldódnak, és ugyanez látszik a Bellítások/Kijelző/Vízszintes kalibrálásnál is.
2011. dec. 17. 21:14
 20/22 anonim ***** válasza:

Tess, itt a C6 is.. Ha ez nem giroszkóp, akkor mi?

http://www.youtube.com/watch?v=Ch5pegW3kdo

2011. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!