Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch 4G vagy Iphone...

Ipod touch 4G vagy Iphone 3GS? Okokat is :D

Figyelt kérdés
Illetve ingyen rálehet tölteni teljes játékokatazt hallottam az a neve hogy Jailbreak:) aha igen bonyolult kiflashelni,feltörni? Előre is kösz.
2011. okt. 31. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább Samsung Galaxy S,vagy SE xperia-sorozat valamely felsőbb kategóriába tartozó készüléke.


Amiket írtál, azokat mire használnád?

2011. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az iPhone-nal tudsz telefonálni is, viszont a 4G-s iPodnak erősebb a processzora, és szebb a képe. Ettől függetlenül én iPhone-t vennék.


Igen, lehet rá ingyen játékokat tölteni, és tényleg Jailbreak a neve, de az egyáltalán nem bonyolult. Le kell hozzá tölteni egy programot (én a Greenpois0n-t ajánlom), rákötni a gépre a frissen telepített (!!!!) iPhone-t/iPodot, elindítani a programot, majd követni az utasításokat amiket kiír. Egy ún. DFU módba kell kapcsolni a készüléket, de ezt úgyis ki fogja írni, hogy hogyan.

2011. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is inkább egy androidos telót vegyél, azok nincsenek úgy korlátozva mint az apple cuccok (sőt kb semennyire nincsenek korlátozva)és azokra is lehet (sokkal egyszerűbben) ingyen játékokat rakni. és én is valamelyik Sony Ericsson Xperia modell-t ajánlanám most azok a legjobb ár/érték arányúak, és még jól is néznek ki. (pl xperia neo, xperia mini/pro)


de ha nagyon muszáj akk inkább az iphone 3gs, és akkor nem kell másik telót cipelned a touch mellett

2011. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Uncsimnak van Ipadje és nagyon bejött és a touch az egy mini ipad :D !Am ő nem költött pénzt az app storos játékokra és nincs jailbreakelve...És pl:az Angry Birds-be alig van néhány szint..És asszem 3-5dollár ha megvenné, és ha kivan Jailbreakelve akkor ezt is ingyen lelehet szedni a teljes verziósat?Előre is kösz (bocs h kicsit hosszú lett)
2011. okt. 31. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, jailbreak-elt apple termékekre ingyen lehet letölteni majdnem mindent. Amit nem, az még nincs crackelve, idővel majd az is a piacra kerül. Összesen 2 program kell a letöltéshez: Cydia (automatikusan ott lesz a telepítője a "Loader" nevű programban ha Greenpois0n-t használsz), és Installous. A Cydia a bővítményeket (témák, hasznos progik) kezeli, az Installous pedig az ún. App-okat, amik kiegészítők, ide tartoznak a játékok is.
2011. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!