Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért nincs a...

Szerintetek miért nincs a T-Mobile-nál Sony Ericsson Neo?

Figyelt kérdés

2011. okt. 31. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:

mer a t-mobile rossz már vagy 4 éve

a telenor a legjobb!

2011. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz!A T-sek meg sirnak állandóan,hogy nem adja ki a szolgáltató az új szoftokat.Aztán egy hónapig sirnak mire kiad valamit a T.
2011. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
TELENOR for ever
2011. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

háááát...nem tudom hogy hívják azt a kék propelleres céget, ami éppen durva ügyféleséseket produkál.....

Én a T-nél vagyok és soha semmi bajom nem volt, se szolgáltatásilag, se szoftverileg. Mindig megkaptam mindent. JÓ, oké a Telenornál vannak olcsóbb szolgáltatások, De a T-Mobile-nak sokkal nagyobb és jobb a telefonkészlete a szolgáltatása az ország nagyrészén (mérésekkel bizonyították a németek, hogy 90%-án) elérhető


Egyébként rejtély, miért nem ad ki 2 Sony Ericsson telót a T-mobile....lehet karácsonyra tartogatják az akció rohamra

2011. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na és miért csak a telenornál kapható a galaxy note?

meg a t-mobile miért nem csinált hipernetet?

2011. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hipernet.......telefon még nem tud hipernetet használni...csak reklámfogás...maga a telefon GSM modulja nem képes azt a gyors forgalmat kiírni a RAM memóriába. egyébként meg a t-mobile internetje ugyanolyan gyors mint a telenoré...

egyébként Amerikában a T-miblenak van 4G-s szolgáltatása....akkor az amerikai (Telenor)testvér szolgáltatónak miért nincsen 4G-s internet hálózata????Egyébként ezt se tudják kihasználni a mobilok...még.

2011. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És Iphone-t 4, 4S-t, miért nem lehet kapni a Telenornál??
2011. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert a telenor nem árul olyat ami átverés meg divatáru vagyis nem arra megy hogy iphone-ból legyen sok bevétele,hanem,hogy az ügyfeleit normális oprendszerű és normális árú telefonnal szolgálja ki.
2011. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Apple nem csak cicafiúkat és a cicalányokat célozza meg...

Normális telefon, eredetileg üzleti telefonnak akarták megépíteni, de a multimédiája jobb lett.....ezért veszik sokan, én igaz drága, de sokan megveszik, mert HASZNÁLHATÓ A RENDSZER RAJTA ÉS ÉS AZ ANDROID MARKETNÉL IS TÖBB APPLIKÁCIÓ VAN FENT AZ APP STORE-ba.

Egyébként NINCS ilyen telefonom, de volt már a kezembe mind az 5 típus és jó telefon, de a T-sek nem ebből gazdagodtak meg, hanem abból, hogy nemzetközi cég, jól kiépített hálózattal és fejlett, korszerű szolgáltatás rendszerrel, és bő készülék kínálattal, az utóbbi vonatkozik a Telenorra is.

Egyébként a T-nek több magyar ügyfele van, mint a Propellernek, az utóbbi, folyamatosan veszíti az ügyfeleit.

2011. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!