Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene x8 ra főzött...

Valaki segítene x8 ra főzött romot tenni?!

Figyelt kérdés

itt van ez de én nem értem...

[link]

(tudom én vagyok a hülye...)


valaki msn en elmondaná?

nagyon meg köszönném!


2011. nov. 2. 03:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm telója Androidos.Gondoltam egyet felteszek neki egy főzött romot.5 óra alatt se sikerült értelmes leirásokat találnom,hogyan kell ezt megcsinálni.Meg 8 program kell hozzá meg ide-oda másolgassak stb.baromság.Így inkább hagytam a fenébe.Nem ér annyit az egész Android,hogy ennyit szenvedjen vele az ember.Ja igen nekem Nokia N8-am van!Nokia-ra főzött rom telepités:Phoenix,főzött rom.Ennyi!!!
2011. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 program?


flashtool - ez rootolja, felteszi az xrecoveryt. egy sima program, letöltöd, telepíted + 2 kattintás. 20 perc


vagy leszeded a recovery egy új verzóját (cvm), vagy nem, rom függő. 10 perc


sd kártya partícionáló + partícionálás. ez csak simán ajánlott - 10 perc


backup - 5 perc


rom letöltése, rámásolása kártyára


telepítés restoreral, update.zippel, vagy sima custom romos megoldással - 10 perc


ez nincs egy óra, de hozzáteszem, nagyon nagy számokat írtam. max fél óra alatt felrakok neked x8ra bármilyen romot.


enyémmel már csak 10 perc, az első két lépést megcsinálod, akkor azt már nemkell többet

2011. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*****

Én ezzel csináltam.

Annyi, hogy a 4.lépésnél nem azt a .zip-et teszed fel ami ottvan, hanem annak a ROM-nak a .zip-jét amelyiket fel szeretnéd telepíteni a telefonodra.

Énis sík hülye vagyok hozzá, ezzel csináltam meg, nagyon megéri letölteni.


Sok sikert!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már sikerült meg csinálni de azért köszönöm szépen!
2011. nov. 7. 14:18
 5/5 anonim válasza:
[link] szerintem itt mindenre választ kapsz.
2011. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!