Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobilos előfizetésnél,...

T-Mobilos előfizetésnél, normális hogy míg be nem fizetem a számlámat nem tudok smst küldeni?

Figyelt kérdés
Általában 3.-tól nem tudok smst küldeni. Vicc az, hogy a csekk 7.-e előtt nem nagyon szokott megérkezni. Smst elküldeni, de függőben marad örökre. Nektek van ilyen problémátok vagy ez ilyen egyedi csak vele szúr ki ennyire ez a szolgáltató?
2011. nov. 3. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Törvény szerint 30 napos türelmi idő van a számlák befizetésére. Tehát ha mondjuk 7.-én megjön a csekk, a befizetési határidő meg mondjuk 21.-e, akkor 21.-étől még 30napig nem korlátozhatják a szolgáltatásodat még nem fizetés esetén sem. Utána már igen. De erre magadtól is rájöhettél volna, mert ezek szerint csak sms-t nem tudsz küldeni, minden más meg megy ?! Ha pedig minden más megy akkor nyilván nem korlátozva van a szolgáltatás, hiszen ha úgy lenne akkor más se menne, nem csak az sms. Biztos hogy nem számla miatti probléma, valami más baj lehet. Menj be hozzájuk és csapj az asztalra. Hisztizzél egy kicsit, általában annak megvan az eredménye.
2011. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vicc az, hogy azt mondták nekem bent hogy nincsen semmi baj. Mondjuk ezt már több hónapja csinálják. Míg ki nincs egyenlítve a számla "függőben" maradnak az smsek. Értehertelen. Anomália számomra ez a T-Mobil.
2011. nov. 5. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, de nem tudsz valami más T-Mobile-ba menni? Úgy értem másik üzletbe?


Én Budapesten lakom és amíg a Mammut-ba jártam a T-s ügyeimet intézni gyűlöltem a céget mert állandóan sokan voltak és válogatott köcsögök dolgoztak ott, segítőkészség NULLA. Egyszer annyira összevesztem valakivel hogy a biztonsági őr ráncigált el onnan, azóta oda nem mehetek, úgyhogy mostanában a MOM Park-ba szoktam menni, hát ott meg cuki mindenki, ha kell órákig foglalkoznak veled, ja és nincsen tömeg, számot se kell húzni csak odamész ahhoz aki szimpatikus.

2011. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!