Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális ha Samsung Galaxy...

Az normális ha Samsung Galaxy mini fél óra alatt 20-30%-t levesz az aksiból?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 13:40
 1/6 anonim válasza:
Az akkumulátort ennél a típusnál formázni kell. Én is ezt tettem vele, azután megoldódott a probléma.
2011. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeket az aksikat nem kell formázni. Fölösleges. Felteszed töltőre, feltölt leveszed és kész. Aztán akkor rakod fel töltőre amikor akarod. A merülés meg akkor normális ha filmet nézel rajta, úgy hogy közben megy a gps, meg a 3G meg minden egyéb ami még merítheti a telefont. Ha csak úgy áll magában a telefon akkor nem normális ez a gyors merülés.
2011. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon el van tévedve, Li-ion akkumulátorokat nem kell formázni! - És nem is tesz jót nekik.-


Kerdezőnek:

Ha aktívan használod a telefont fél óráig ( internet, videó, stb), akkor reális a 20%-os merülés, ha lerakod az asztalra és ennyit merül ennyi idő alatt, akkor nem normális.

2011. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hanem játszottam rajta Angry Birds-et. Nem régi teló 1 hónapos. Garanciális! Vigyem visza.a telót hogy csinálják meg vagy ez normális???
2011. nov. 1. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval használtad. Akkor normális. Mondjuk a 3G-t meg a GPS-t ha be van kapcsolva akkor kapcsold ki. Egyszer haverom elkérte a telefonomat, hogy játszon rajta angry birds-öt. Hát amíg náluk voltam pár órát addig játszott. 80-ról 10%-ra merült a telefon. Ha használják a telefont gyorsan le tud merülni.
2011. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kockultál rajta, akkor normális, mivel az én telóm is merült 20%-ot kockuláskor, de minden teló így van vele, szóval normális.
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!