Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S flash támogatás?!

HTC Wildfire S flash támogatás?!

Figyelt kérdés
Ilyen telót készülök venni és olvastam, hogy ezekben olyan proci van, ami nem támogatja a flash-t. Kérdésem az lenne, hogy akkor például nem tudok majd megnézni egy videot youtub-on, vagy nem tölti majd be a flash oldalakat? Vagy miben nyilvánul ez meg, hogy nem támogatja a flasht?
2011. nov. 3. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg megfelelő böngészővel ez kiküszöbölhető.Elméletileg....
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A youtube videókat már a több, mint két éves 5800-ammal is meg tudtam nézni...
2011. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Youtube már a legalapabb kínai telókon is megy, a Wildfire S meg elvileg középkategóriás mobil, szal asszem egyértelmű,hogy youtube mindenképp van.
2011. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Youtube-tól elvonatkoztatva, miben jelentkezhet a flash hiánya?
2011. nov. 3. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Például bizonyos beépülő tartalmakat nem tud betölteni, esetleg bizonyos weboldalakon nem tudja lejátszani a videókat.
2011. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Igazából semmiben nem jelentkezhet, ugyanis van flash támogatás, a snassz böngészővel is teljes értékű internetezést lehet folytatni.A processzor támogatja, ugyanis nem 528-as van benne, mint a Wildfire-ben, hanem 600-as. Az "S" az a 'Speed' jelölése.Remélem segítettem.
2011. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Igazából semmiben nem jelentkezhet, ugyanis van flash támogatás"


Nincs flash támogatás, mert armv6 proci van benne, arra pedig nem csinált az adobe flash playert...

2011. nov. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, nekem a wildfire S-emen megjeleníti a flast.Ez vajon miért lehet? :D

Igaz kicsit várni kell rá, de behozza.

2011. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=rOKC7X6h3-E


Figyelmedbe ajánlom ezt a videót.Már az előző szériás Wildfire is képes volt flashre egy szaros 528-as processzoral, nemhogy az S...

Olvass utána, keress utána, gúglizz, mielőtt olyat írsz, ami nem feltétlenül igaz. (:

2011. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja behozza, de nézd meg utàna pl egy xperia nini-n.


Ha képregényt akarsz nézni jó az armv6 is...

2011. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!