Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bekapcsolom a telót és folyama...

Bekapcsolom a telót és folyamatosan újraindul? Van esély a javulásra? A telóm X10i! Help!

Figyelt kérdés
Rootoltam a telefonomat (Sony Ericsson Xperia X10i) minimálisra vettem a VM Heapot, vagyis a rendszerfájlok maximum kapacitását hogy mennyit foglalhat a ramból és újraindítottam a telót és nem tud bekapcsolni és mindig csak újraindítja az üdvözlőképernyőt, viszont az xrecoveryt még be lehet kapcsolni! Mit tegyek? Help!!!!!!!!!
2011. nov. 3. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha van recovery akkor egy Wipe Data/factory resetet csinálj neki. Visszaáll minden a gyári értékekre. Vagy fel is tehetsz akkor már egy másik romot.
2011. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már próbáltam egyszer elindult a teló kérte hogy válasszam ki a nyelvet de lefagyott és azóta nem megy még odáig se. :(
2011. nov. 3. 22:17
 3/8 A kérdező kommentje:

am most újraindítottam 2 másodpercig ment (lefagyva) és kész. :(

nem jó

2011. nov. 3. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyél fel másik romot. Annak már csak meg kéne oldania a problémát. Teljesen új rendszert kapsz.
2011. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó de hogyan ha csak a recovery tud bekapcsolni? ott lehet?
2011. nov. 4. 09:57
 6/8 scarecrow válasza:
75%
Szia. Nekem xperia x8-am van és azt csinálja hogy néha kikapcsol és alig kapcsolódik vissza. Már volt a szervízben azóta egyszer csinálta. Szerintem ti is vigyétek el minél előbb amíg van rá garancia. Ui.: 3 hétig volt a vodafonnál a szervízbe..
2011. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs rá garancia mert rootoltam :( . vagy attól még van?
2011. nov. 4. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

jó de hogyan ha csak a recovery tud bekapcsolni? ott lehet?


Épp ez az. A romot recoveryből lehet (célszerű) feltenni. Fel lehet tenni flashtoollal is, de ha már ott a recovery akkor szerintem felesleges a flashtoollal vacakolni.


nincs rá garancia mert rootoltam :( . vagy attól még van?


Van. A rootolás meg miden egyéb visszaállítható. Ehhez meg fel kéne tenni egy gyári romot. AZ meg mint említettem feltehető recoveryből is és flashtoollal is. Csak kell keresni hozzá romot.

De szerintem akkor már mehetne egy főzött rom is. Ha jó akkor úgyse kell szervizbe vinni, ha meg nem akkor meg még mindig vissza lehet tenni a gyári rendszert. Ha azzal működik akkor megintcsak nem kell a szerviz, ha meg nem fog működni akkor így már megcsinálják garanciába.

2011. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!