Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Melyik a jobb...

Darthmilan kérdése:

Szerintetek Melyik a jobb márka? Nokia - Sony Ericsson

Figyelt kérdés
Melyiket veszik jobban és melyik drágább?
2011. nov. 4. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én N8-at vettem Márciusban 105.000Ft-ért.De olyan meglepetések értek amit nem gondoltam,hogy tud egy telefon és mai napig azt mondom,hogy jó vétel volt,mint a többi Nokia telefonomnál.Belle-vel használom és nyugodtan mondhatom,hogy a Symbiannal semmi baj nincs.Az érintőképernyője is nagyon jó nem tudom miért kell mondani,hogy nem!?
2011. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az Android nagy betegsége, főleg a Samsungoknál, hogy egy idő után lassul és hajlamos a befagyásokra.
2011. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
frissíted azt megoldódott a probléma
2011. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen, és ha nem jön több frissítés? Nem fogok hardreset-et csinálni, mikor benne van a sok cuccom meg egy csomó beállítás...
2011. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
a PC-nek sem árt néha újratelepíteni..........
2011. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerintem Sony Ericsson a jobb.
2011. nov. 7. 19:58
 17/21 anonim ***** válasza:
Szóval Androidos telefonokon van 20 program amivel 6-7 funkció működik és ha behal a rendszer akkor tölts le minden megint.Ha nincs wifid akkor legyen mobilneted,mert anélkül nem ér semmit a telefon.Ellenben egy mindenki által fikázott symbianra csak téma kell,alapban minden funkciót ki-be tudsz kapcsolni!Nem kell hozzá külön program,könnyen telepithető PC-ről is minden!Nagyvárosokban azonnali szerviz,ingyen navigáció ami offline módban is 10 másodperc alatt jelet talál!Főött romhoz egy pc-s program és a rom kell!A belle is testreszabható ugyanannyira,mint egy Android!Stabil rendszer és nincs rá sok semmirevaló ill.játszásra alkalmazás!Nokia - Made in Finland és nem China.
2011. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon durva vagy utolsó, mindenhová bemásolod az ugyanazon szöveget =D Ám egyetértek veled, az Androidot megpakolod néhány alkalmazással és befingik! Továbba a navigációs versengésben is toronymagasan vezet a Nokia!
2011. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszi a dicséretet :D Azért másoltam talán,mert igazam van!
2011. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sony Eriscon!
2011. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!