Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Melyik eri meg manapsag?

Figyelt kérdés
android,htc.iphone... ezek a divatok es mar megorulok h nem tudok donteni mert mindig talalok ellenpeldat.. nektek melyik vallt be? lehet erintos,stb..
2011. nov. 5. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a vezetékes vált be. Olcsó (0 Ft percdíj) és megbízható.:)
2011. nov. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Andoid és a HTC majdnem ugyanaz, vagyis HTC is gyárt Andoidos telefonokat. Hát, ha iPhone-n gondolkozol, akkor gondolom kiadsz 1 telefonra 200k-t is. De akko Galaxy Note-t, vagy S2-t, vagy Galaxy Nexus-t vegyél..
2011. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Samsung s5230!!:) Olcsó, jó és mindenki ért hozzá, valamint sokféle színben kapható! Újonnan kártyafüggetlenül 18ezer Ft! Szerintem ilyet vegyél:) Iphone-ról meg annyit, hogy egyik barátomnak ilyen volt és nem bírta tovább 3évnél, teljesen tönkrement a kijelzője és be se lehet kapcsolni!!! Szóval sok pénz a semmire, mert egy jóval olcsóbb teló is kibír 3évet, ha nagyon vigyázol rá!!
2011. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

alap dolgokkal nem vagy tisztaban(az android NEM egy telefonmarka,ugye...)igy felesleges penzkidobas ilyesmibe gondolkodnod...

vegyel egyjopofa,de konnyen hasznalhato telefont es jonapot...

2011. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nokia C1-01 a legjobb vagy E52. Két legjobb telefon a piacon az N9 mellett.
2011. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
raftery: ugy ertem adroidos
2011. nov. 16. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb teló  :D

[link]

2011. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!