Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni manapság?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős Szétcsúszattható telefon érdekelne cxsak sehol nem találok normálisat pls linkeljetek vmi olyat ami érintőképernyős és szétcsúsztathatós (50ezer alattiak érdekelnének)
2010. nov. 23. 15:18
 1/3 anonim válasza:

[link]

nekem ilyenem van fél éve és nagyon szeretem, van még vagy 2 féle színben. én a T-mobilnál vettem, előfizetéssel volt 10.000,-

viszont van az a samsung corby. az soxor lefagy. olyan mondta, akinek van.

2010. nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Van most egy új Sony Ericsson érintős feltolhatós, de nem hiszem, hogy találsz olcsón...(de valahol olcsóbban lehet venni)De azt nem felejtsd el, hogy nagyon vigyázni kell rá. Sok olyan ismerősöm volt, aki miután volt, már inkább egyszerű telefont akart. Sok szerencsét a kereséshez!
2010. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Samsung diva.. nem tudom milyen de annak idejen nagyon tetszett.. az´ta már más telefont akarok(az drágább :/)
2010. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!