Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Androidos okostelefonok...

Milyen Androidos okostelefonokat tudnátok javasolni 40. 000 Ft alatt ami megéri az árát? :D

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 00:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
se xperia x8, x10 mini(pro) lg optimus me, optimus one
2011. nov. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"halascsávó" ne írj hülyeséget legyél kedves......


(se xperia x8 lejárt lemez, egy fos, még multi touch sincs benne alapból,azt rá kell hackelni)


,( x10 mini(pro) nem egy nagy cucc)


(lg optimus me :O ezt komolyan gondolod? ...


(optimus one , na ez meg egy hulladék szó-szerint(egy kis idő után a plexi mögött erősen porosodik)..


EZ A "halascsávó" nagyon nagyon faxa telefonokat ajánl neked pffff..


ha rám halgatsz vegyél újjonnan Samsung Galaxy Gio-t (nekem is Gio-m van) és bevált + kiemelkedik az összes leírtak közül... de használtan meg még jobbakat tudsz venni és nem a leharcoltakra gondolok. na cshőőő

2011. nov. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Gio, jesszusom akkor inkább a kérdező legyen öngyilkos csak azt ne.
2011. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is ellent mondanék a Gios emberkének. Az Xperia X8 jobb annál. Már rógóta 2.1-es szoftal árulják őket.
2011. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
az LG Optimus One-t tartom előnyben sok leírás és videó alapján :D
2011. nov. 6. 12:17
 6/21 anonim ***** válasza:

felejtos a gio...

vegyel defyt...

2011. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én is a defy mellett kampányolok. megéri az árát.
2011. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
amiket én írtam 40 alatt vannak a samsungokat nem néztem de teljesen mind1 h ezek közül melyiket veszed mert ugyanaz a szar alsókategoriás szutyok van bennük (msm7227; adreno 200) persze ha lecseréled a gyári romot egy gyorsabbra pl cm7 vagy miui akkor azért jobb vagy csak rakj rá egy launher pro t. Szóval ezek közül válaszd amelyik tetszik vagy kicsit többért vehetsz egy minipro-t ami azért már hardveresen odabasz. Nekem egy defy m van.
2011. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne legyetek buták emberek.

Ami a legeslegjobban megéri az árát ilyen árban az abszolút a ZTE Blade!


Am. én is Defy -t készülök venni, de az egy picivel drágább.


Am. a ZTE tényleg piszok jó, szomszédom most szerzett be egy ilyet, gyönyörű kijelzője van (800X480) és az árához képest, áhh, tényleg Best Buy!

2011. nov. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
t mobil oldalán már nem látok defyt valszeg azért mert már hamarosan a defy+ t árulják a többi szolgáltatonal nem tudom van e még sima defy de 2-t mondok 1sztem várd meg a + ot ugyis mindjárt itt lesz 2 mindenképp valamelyik szolgáltatónál vedd mert itt biztos a garancia én a többi ilyen kis zugüzletben bízom
2011. nov. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!