Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent, ha egy telefon...

Mit jelent, ha egy telefon androidos?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Semmi jót. Utálom az Androidot. Sokat buktam miatta, hogy Androidos Galaxy Tabot vettem.
2011. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
android operációs rendszer van a telefonon. és csatlakozok az előttem lévőhöz én is gyűlölöm az androidot....
2011. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Ez 1 oprendszer. Nincs jelentése, csak csupán annyi, hogy a legjobb telefonok is ezt az oprendszert hozdozzák.
2011. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy kifejtenétek bővebben, hogy miért utáljátok ennyire?
2011. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért utálják ennyire, mert lassan elérhető áron van, és semmi köze steve jobs nevéhez.
2011. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hehe, van benne valami, hogy fanboyokat fogtunk.

Csak 1x ismernék be az ilyenek, hogy tényleg shit az alma..

2011. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy mobil operációs rendszer, mint pl. PC-n a Windows vagy a Linux.

[link]

[link]


off: hogy és miért lehet egy oprendszert gyűlölni és utálni?? Az hogy nem szereted, egy másik oprendszer tetszik azt megértem, oké, ne használd.

(gyűlölni csak az apple és a nokia-symbian veztőségének, részvényeseinek van oka, sokat buktak miatta)

2011. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendszeresen lefagyott a Galaxy Tab, csak a Factory reset segitett. A programok, könyvjelzők, jelszavak eltűntek, raadasul a belső memoriat formatalni kellett hogy ne csinalja naponta. Egy borzalmas rendszer a 2.2.1 az tuti.
2011. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve vele , legalábbis sgs 2-n a 2.3.5 ki8-as kernel nagyon stabil, 1 hónap alatt 2* indult újra fagyás miatt ...
2011. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zserno válasza:
A baj az hogy hiába utálod ráderőszakolják mert nincs nagyon választásod ha kapcsolatban akarsz maradni.Én speciál mindegyiket utálom.Sok baj van velük,sok boldogtalan percet okoznak nem beszélve hogy keményen lerántanak pénzel és sokszor bizony arra sem alkalmasak amire kitalálták őket.És most jön az hogy a hiba a szarul összehangolt belső agyak miatt van mint a magok és a ramok....Nem egy összetett rendszer egyik sem.Ha nyugodt ember akarsz maradni ne vegyél csak egy benzin kútnál 3000 ft ért.
2014. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!