Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert merul le az xperia x10...

Miert merul le az xperia x10 mini pro-m aksija ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Mostanaban szinte csak 1 napot tart az aksija es pedig nem reg kaptam a telot. Nem ertem miert van ez. Azt olvastam hogy minel tobbet toltom annal tobbet fog tartani es ezert hagytam bent tobbet tolteni es megis eleg hamar lemerul. Ti nem jartatok mar igy?
2011. nov. 7. 17:55
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Tökmindegy mennyit töltöd, mert lekapcsol a töltés. De mielőtt okostelefont veszel, el kéne olvasni, hogyan működik. Kapcsold ki a 3g-t, kapcsold ki a wifit, ha esetleg megy, akkor a bluetooth-ot. Ja, és ne keverd össze az akksiját az 5110-es nokiáéval, ami ment 1 hetet, mert se oprendszer, se színes kijelző, se semmi nincs benne.
2011. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!