Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik ha Angliában...

Mi történik ha Angliában vásárolsz 2 éves előfizetést, de hirtelen 6 hónap után haza kell menned, és nem fizeted tovább a havi számlákat? Mit tud tenni a szolgáltató?

Figyelt kérdés

Csak mobiltelefonon kellett a nevem és a szül. Dátumot megadni+kinti címet és bankkártyaszámot.Ha meg akarnám szüntetni a contractot több mint 200e forint lenne.


Csak az válaszoljon aki biztosra tudja,pls.


2011. nov. 7. 21:40
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Letiltani a telefont, és behajtani a tartozást. Kint nem sz@roznak annyit, mint itthon.
2011. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez valószínűleg hülye kérdés lesz,de nem értek hozzá..

A telót akkor is le tudja tiltani,ha függetlenítve lesz?

2011. nov. 7. 22:02
 3/8 anonim válasza:

Szerintem az első úgy értette, hogy a telszámot tiltják le, a készüléket nem lehet. Erre gondoltál, ugye?

Abba betehetsz másik SIM-et.

2011. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,én úgy értelmeztem,hogy a telót tiltják le.Mert gondoltam a mai technika már mindenre képes...De ha csak a simet tilta le az nem baj mert úgy se használnám többet...De azt nem értem,ha Magyarországon vagyok,hogy tudják behajtani?Amikor azt se tudják melyik országban vagyok,vagy a címem,vagy a passport számom..semmi.
2011. nov. 7. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:

OFF: En nem ertem az emberek miert nem a szolgaltatot kerdezik ilyen esetben? Azt hiszed mi a gyikon jobban tudjuk??? Ennek utana tudsz jarni te magad is!


ON: en kulfoldon eltem es mondtam a Tmobilnak (2 eves szerzodest irtam ala), hogy el kell hagynom az orszagot. Azt mondtak semmi baj, adjak meg egy kulfoldi cimet, arra ok irnak egy levelet es ha valaszolok, akkor nem kell a korai szerzodesszeges dijat fizetnem. (a cim azert kell, hogy ellenorizni tudjak, hogy tenyleg elhagytad az orszagot.)

2011. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Le tudják a telefont is tiltani. Hiába raksz bele másik kártyát. Sőt Angoloknál olyan is vabn, hogy elhagyod az országot, és tiltanak. Tesóm ezért szenvedett, itthonról kellett telefonálgatnia, hogy nem ellopták, hanem hazajött, és a telefon a kezébe van. A függetlenítésről meg annyit, hogy az lényegtelen, mivel imei alapján tiltanak.
2011. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam,mert már ilyesmiről én is hallottam..
2011. nov. 7. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Eladod. Majd másnak kell kifizetnie. Másnak kell börtönbe mennie. Ennyi. XD.
2014. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!