Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telót vegyek...

Milyen okos telót vegyek ennyiért?

Figyelt kérdés

30 ezret szánnék rá, mind14 hogy használtan vagy újonnan, de max 30 ezer legyen,és ne nokia

előre is köszönöm a válaszokat :D


2011. nov. 8. 15:27
 1/7 Queasy ***** válasza:
Telenor One Touch vagy ha rászánsz még egy kicsit pluszba akkor Zte Blade.
2011. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne is vegyél telefont ha nem Nokia:D
2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szánszrá akko [link]

vagy [link]

2011. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyufikaaa válasza:
Huawei U8500,Android 2.2-s, 29 990 Domino-ban(kicsit lassú a procija,de wifi-s meg minden)
2011. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csak harminc ezret?? Egy androidos telefonra?? Szentségtörés...ha már egy olyan telefont veszek, én nem sajnálom rá a pénzt(persze ha megfelelő minőséget kapok érte) és igenis egy tisztességes telefont veszek belőle, amire évekig nincsen panasz.
2011. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
képzeld 20000-ért vettem egy galaxy mini-t aminek egy rossz pontja van az a kamera de én nagyívből lesz@rom mert nem fotózok vele, videózni meg tökéletes, CM7.1-gyel 800MHz-n pedig kib@szott gyors...
2011. nov. 15. 16:40
 7/7 anonim válasza:
Egészségedre akkor :) én inkább dolgozok tovább és megveszem a jó kis telefonomat ^^
2011. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!