Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20as telefonra van ingyenes...

20as telefonra van ingyenes facebook?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Megrendeled a Klikket kapsz 3 hónapig ingyen netet. Így tudod használni a facebookot is.
2011. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez a klikk ez ingyenes?

nem kell fizetni érte ha megrendelem?

2011. nov. 8. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Elolvastad amit írtam? 3 hónapig ingyenes. Ennyit arról, hogy fizetős vagy nem. Viszont a 3 hónap lejárta után már fizetőssé válik. A Telenor oldalán van még némi infó.
2011. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem elég ez a 3 hónap. Utána már nem kell. Ha 3. hónapban lejár az nem gond ha nem fizetem?
2011. nov. 8. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha feltöltős vagy akkor az egyenlegből vonják le, ha előfizetős akkor hozzácsapják a havidíját a számládhoz. Szóval nem lehet, nem fizetni. Le kell mondanod.
2011. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és hogy lehet lemondani?
2011. nov. 9. 16:49
 7/7 istvan77 válasza:
akkor nekem miért nem volt ingyenes?3 hét után le vették a fészemet!!!és azt mondták hogy ha először rendelem meg akkor nem ingyenes 3 hónapig!!de mindenki mást mond!!!
2013. aug. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!