Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra facebook,...

Androidos telefonra facebook, msn chet amin mobilneten tudok chetelni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. De ha arra irányul a kérdés, hogy tudnál-e chatelni valamilyen alkalmazással mobilneten keresztül, akkor az a válaszom, hogy igen. A mobilnetben a mobil kifejezés a hordozhatóságára utal. Nincs benne semmilyen korlátozás.
2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jogos! akkor pontosítani androidos készüléken mobilnet előfizetéses (telefonra)szeretnék msnni és facebook chatelni. Van olyan alkalmazás amik segítségével ezeket véghez tudnám vinni? és ha örülnék ha Alkalmazás is írnátok.
2011. okt. 10. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Beirod a google-ba hogy Facebook chat .apk download vagy valami ilyesmit és biztos dob ki találatot, vagy ha Samsung-od van akkor Marketen letöltöd.
2011. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

19:55

Ha egyszer síkbuta vagy, minek válaszolsz?? Miért csak samsungban lenne market, elmondanád???

2011. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

felmész marketre (mindegy milyen telefonod van csak androidos legyen)

és letöltöd a Facebook (van benne chat is) alkalmazást és Messenger alkalmazást

mindkettő ingyenes...


ennyi, nem kell túlbonyolítani

2011. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ahogy mondja az uccsó..az alap Facebook for Android alkalmazásban van chat, de ha nagyon integrálva szeretnéd töltsd le az ebuddy-t, abba egyszerre beteheted a facebook chatet és az msn-t is, bár én nem szeretem, én msnre a messenger withyou alkalmazást haszáltam, szintén fenn van market-en.
2011. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy Go chat, droidmsn beirod a marketba és ezekkel lehet.

( ha samsungod vann ) ;DD

2011. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!