Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogylehet módosittani nokia...

Hogylehet módosittani nokia 5230 on az alapértelmezett zenelejátcót? Mer a gyári fojton beszarik. (1éves teló)

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább a magyar helyesírás szabályait módosítsd az emlékezetben, mert ez olvashatatlan, így segíteni sem tudok.
2011. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
türüld mög a kilyelzőn a zenelelyáccó ikonlyát és tegyé rálya eggy itunsz ikont!!! megváltozik egyből XD
2011. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Módosítani úgy, hogy keresel a menüben 1 olyan ikont ami alá az van írha hogy szoftverfrissítés. Ha megvan akkor kell netkapcsolat, ha az is megvan akkor frissítések ellenőrzése, utána pipáld ki a zenelejátszót és indítsd el a letöltést, a többit csináljá teló.

Le is cserélheted a lejátszód. Ajánlom a Power mp3-at vagy a Ttpod-ot, de az utóbbihoz heckelt teló kell. Sok sikert. Ja a helyesírás tényleg gáz.

2011. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi megpróbálom hátha úgy sikerül.

Power mp3mat felraktam de alapértelmezettnek még nem bírtam beállítani alapértelmezettnek böngészőt már sikerült sokat nem érek vele mer attól függetlenül nem azt használja

2011. nov. 10. 18:16
 5/7 anonim válasza:
Alapértelmezettnek a Ttpodot tudod beállítani. Attól még hogy más az alapértelmezett lejátszód mint a gyári, ha fáljkezelőből indítod nagy valószinűséggel a gyáriban indítja el. Nálam úgy van.
2011. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Először is ELMÉSZ NYELVTANÁRHOZ!! Fuuuu vidd el t-mobilhoz,vagy telenor,vagy vodafonhoz és ott megcsinálják 5000 forint alatt.
2011. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy kitudjátok-e javittani amit irok hanem azt, hogy hogy tudom módosittani. És ha valamit meg lehet oldani ingyen akkor hülye leszek fizetni. Most is telefonrol irok lehet javittani a helyes irást!
2011. dec. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!