Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a Samsung telefonok rosszak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 17:15
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom minek mondják ezt, pedig ez nem igaz. Vannak igen jó telefonjaik is.
2011. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert lehet, hogy nem értenek hozzá, vagy nem jött be nekik az s5230
2011. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az SGSII telefon se jó, miért mondják azt, hogy jók?
2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hol jártál kedves utolsó, de mi a bajod az SGS2-vel? Mert én használom is folyamatosan, de még nem érzem, hogy rosszul jártam volna vele. Kissé brutálisra sikeredtek szerintem. Amúgy itt nem újabb kérdést kell feltenni, meg lehet nem is értesz hozzá, de rádhagyom. Ember függő, hogy fanboy vagy-e vagy nem, meg az is, hogy ki milyen készüléket szeret.
2011. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik csak a Samsung s5230-at ismerik, és ezért általánosítják le a Samsungot...Ugyan ez van a Nokiával is...1 típus nem jó, akkor már semmi se jó... Hasonló cipőbe jár az Apple is az iPhone-nal.

Az emberek így vannak mindennel...semmi se jó nekik...tisztelet a kivételnek.

2011. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vannak igen jó telefonjaik is."


Vannak, a felsőkategóriában...


Más gyártó, motorola, sony ericsson armv7 procival stb. olcsóbban vagy egy kicsit drágábban adja a telóit...

Galaxy ace armv6-al drágább mint pl. a se xperia mini, miközben az ace csak a kijelző méretében jobb nála.

Ott vannak még a 240*320-as felbontású telók, galaxy mini illetve galaxy y, ez egy árnyalattal jobb, mert legalább nem 3.2 collhoz adják, hanem csak 3-hoz...


De az új galaxy m pro pedig egy vicc...

Kijelzője 2.66 hüvelyk, de arra rátették a 320*480-as felbontást.

Az y pro pedig szintén 2.6 hüvelyk, de 240*320-as.

Amúgy ezeket is fogják fikázni legalább annyira, mint a hasonló méretű se x10 mini pro-t?


Ami normálisnak mondható az a galaxy w, ebben már armv7 van, de az ára kb. 80k.

2011. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!