Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod touch 4g vagy vmi vele 1...

Ipod touch 4g vagy vmi vele 1 árban levő teló?

Figyelt kérdés
Mit vegyek? Itouch 8Gb, 4g-t, vagy valami vele egyárban lévő, ugyanannyit tudó telefont? Mit ajánlanátok? (Telók "nevét" is írjátok le lécci) A tapasztalatokat is kérnék! A telefonálás is egy szempont.
2011. nov. 9. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a telefonálás is szempont minek akarsz Ipod Touchot?

Amúgy ha nem telefonálsz sokat,akkor szerintem Ipodot vegyél,nekem is az van és imádom:) Viszont mindenféleképpen kell neki egy tok mert a hátulja iszonyatosan karcolódik....

2011. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én inkább egy okostelefont ajánlanék az árkategóriájában. Nem sok értelmét látom ezeknek a kütyüknek. Egy jó okostelefon ma már all in one funkciós, vagyis minden egyben. MP3 lejátszó, fényképezőgép, internet, navigáció és még telefonálásra is alkalmas. Egyetlen készülékben ott van szinte minden.
2011. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

iPod touch 4g iOS 5 el <-- ezt vedd meg nagyon profi nekem àprilis òta van csak 64gb-os !

Ha okos vagy ezt veszed !

Sokat tud!

Sok új progi !

Retina kijelző!!!!

HD kamera !

Legjobb wifi !!

Verseny másokkal (game center)pl.:bia2 ..

Sok sikert a döntéshez ;)

2011. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!