Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki meg tudja mondani...

Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mi a különbség Iphone4G és 4S között (a külsejére gondolok)?

Figyelt kérdés
Tokot szeretnék rá venni, és egyik helyen azt írják hogy egyforma méretre/formára, viszont a két telefonra a tokok külön vannak kategorizálva, és a 4Gre sokkal nagyobb a választási lehetőség. Ha 4G-s tokot veszek, az jó lesz a 4S-es telefonomra?:) Köszi előre is
2011. nov. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik iPhone 4G csak iPhone 4S, csak vannak olyan "értelmes" emberek akik a 4S-t átkeresztelték 4G-re, amúgy iPhone 4 tokot is vehetsz rá mert ugyan azok a méretek.
2011. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. mikor voltam telefont venni először, akkor csak 4G volt 4S pedig nem. Másrészt apukámnak 4Gje van, már egy jó ideje, én pedig még mindig várok a 4S telefonomra. Úgyhogy kétlem hogy ez így lenne..
2011. nov. 10. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet én vagyok a hülye meg az egész Apple, és van egy olyan telefonjuk amiről még ők se tudnak, végül is elég reálisan hangzik. Nézd csak meg milyen telefonokat lehet venni az Apple honlapján, én csak 4S-t 4-et és 3GS-t látok, a 4G valahogy nincs ott.

[link]

2011. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott van a sima 4 is, akkor tévedtem, nem 4G-nek hívják. De 4ből két féle létezik, ez biztos. Ott is ott van.
2011. nov. 10. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

semmi. csak többet tud.. ezt állítják, bár szerintem nem nekem 4-em van és az S nem sokkal tud többet

én a 4-et ajánlom neked

2011. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!