Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live With...

Sony Ericsson Live With Walkman, Mini pro, vagy Zte Blade?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valami más, jobb telefon 30 ezer körül előfizetésesen?
2011. nov. 10. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Live with walkman az egy az egyben egy mini pro. Bár a mobilaréna tesztben ezt a kis walkamn csodát nem nagyon dicsérték.
2011. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

nos, a WT19i nem mini pro, rohadtul nem egyenlő, sokkal nagyobb proci, nagyobb méret, jobb RAM, jobb OP rendszer


A mobilarénás csávó tesztkészüléke hibás volt, olvasni kéne kommenteket is...


Nagyon ajánlom kevesebb mint 1 hét múlva vásárolok egy live-et, szerintem nagyon jó telefon.

2011. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nos, a WT19i nem mini pro, rohadtul nem egyenlő, sokkal nagyobb proci, nagyobb méret, jobb RAM, jobb OP rendszer


Nagyobb processzor??? Mind a kettőben ugyan az az 1GHz-es Qualcomm Snapdragon MSM8255 proci van.

Jobb ram??? Maximum nagyobb, de még az se. Ugyanúgy 512MB ram van mind a kettőben és 1GB rom. A jobb oprendszer se igaz. Mind a kettőn 2.3-as android fut. A különbség annyi, hogy a mini és a mini pro gyárilag 2.3.3-mal jött addig a Live with walkman 2.3.4-gyel. A mini és a mini pro frissíthető erre, másfelől úgysincs benne hatalmas újítás az újabb rendszerben.

Egyedül a méret ami stimmel, mert a live with walkmannek nagyobb a kijelzője egy kicsivel.


A mobilarénás csávó tesztkészüléke hibás volt, olvasni kéne kommenteket is...

Kommneteket csak akkor olvasom el ha érdekel egy telefon. Ha nem akkor nem. Oké, hibás volt a készülék, de ettől függetlenül még mindig ott van, hogy miért aggatták ár a Walkman nevet amikor nincs benne semmi extra? Semmi olyan plusz dolog nincs benne ami ne lenne benne egy miniben vagy mini pro-ban, vagy a nagyobb modellekben. Jó van benne a fényjáték de az meg nem egy nagy dolog. És ha jól rémlik ezt kifogásolták igazán benne. Ezért is írtam, hogy nem igazán dicsérték a telefont.


De ettől függetlenül, tényleg nem rossz telefon. Elég jó vétel.

2011. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
sajnálom azt hittem az x10 mini pro-ra gondol... :S csak rövidít
2011. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A mini nekem túl kicsi volt, a zte meg hardveresen gyergébb.

Így a Live With Walkmant választottam és nem bántam meg!

2011. nov. 13. 10:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is live with walkmant szeretnék és szerinted is jó?
2011. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Körülbelül 1-2 hete van meg, és eddig elégedett vagyok vele.

A kijelzője nekem megfelel,nagyon gyors, wifi-t jól fogja.

A hangszórója egy állat még a szomszédot is tudnám ébreszteni vele! Igaz az a füles amit adnak hozzá, az elég gagyi, szóval megéri venni egy minőségibbet.

Szerintem árban elég jó, a djuice-nál 28 ezer most.

2011. nov. 20. 13:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Kártyásan 28 a djuise nál?
2011. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

ja bocs megnéztem már tudom!

Annyi lenne a kérdésem,hogy internettel mindennel együtt ha noncs wifim de szeretnék nentezni és előfizusba venném mennyit fizetnék??

2011. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 htfshgfjhfuvhftzdhjf válasza:
én is ilyen telefont szeretnék venni.úgy látom megérné.a T-mobile-nál mennyi a bolti ár?
2012. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!