Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 rootolással kapcsola...

Xperia X8 rootolással kapcsolatos kérdéseim lennének (? )

Figyelt kérdés

1.Milyen plusszt ad, ha megcsinálom?

2.Mik a kockázatok?

3.Ha elromlik valami a telefonba,például USB csatlakozó,hang,vagy bármi ilyesmi,akkor megcsinálják?(pénzért persze,mert szerintem ilyenkor elveszik a garancia)

4.Gyorsabban,vagy lassabban fog merülni a telefon?


5.Lehet SD kártyára menteni játékokat ha rootolok?

6.Használhatóak lesznek a gyári programok a telefonon?

7.Ha például rootolnám a telefont,és borzalmasan működne minden,akkor hogyan állíthatnám vissza gyári állapotba,úgy,hogy úgy nézzen ki,mintha nem lett volna piszkálva?

8.Hol lehet pontosan biztonságosan megcsinálni a rootolást?Mert láttam pár oldalt,de ott annyi link volt,hogy azt sem tudtam merre nézzek

9.Aki rootolta az X8-as telóját,annak mi a véleménye?


2011. nov. 11. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Root-al felkerül egy újabb szoftver ugye. Az előnyök abban nyilvánulnak meg, ami újat a rendszer hoz. Gyorsabbnak kell lennie, igen, és 2.2-nél már menthetsz SD kártyára. Az akku idő már alapból nem rossz az x8-nál. Viszont én nem root-olnék, túl rizikós!
2011. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és vissza lehet rakni a gyári szoftot, de ha ennyire nem értesz hozzá, akkor teljesen biztos, hogy azt nem tudod majd megcsinálni. Hamarább félresikerül valami és baj lesz.
2011. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!