Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SoS. Iphone-val kapcsolatos?

SoS. Iphone-val kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Ugy kezdödött hogy akartam valami képeket csinálni vele és megnyomtam a kioldo gombot,de nem történt semmi se kép,se hang és se rezgés semmi. Gondoltam lemerülhetett de nem mert be raktam tölteni és akkor se történt semmi. Azt szeretném kérdezni hogy mi lehet a baja. Aki tud pls irjon. Elöre is köszönöm.
2011. nov. 11. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
3G S
2011. nov. 11. 16:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdésed, de sebaj.


Magától nem szokott kikapcsolni, kikapcsolt egyáltalán?

Amit így látatlanba tudok:

1. bekapcsolni a felül lévő gombbal tudod, amivel billzár.-ozod is, amit több másodpercig nyomva kell tartani. (Bocs, de lehet, hogy pont ma vetted és nem tudod.)

2. Gépre kötöd, iTunes-sal el kell indulnia.

3. Ha se kép, se hang, nem reagál, akkor szerviz, vagy egy Apple üzlet, ahol jobban értenek hozzá nálam.

2011. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem már megvan egy jó hónapja,és egyik gombra se reagál
2011. nov. 12. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld a Hard Resetet.

Nyomd 10-15 mp ig egyszerre a Home-t meg a bekapcsoló gombot!

2011. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!