Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg ku990 telefonom van,...

Muscleman666 kérdése:

Lg ku990 telefonom van, többit lenn?

Figyelt kérdés
az a probléma h a telefonomat nem olvassa be a gép , rádugom és csak annyit ir ki a gép h nem lehet felismerni , ez ellen mit tegyek ?
2011. nov. 12. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd le egy drivert a telefonhoz:

[link]

Én nem töltöttem le ,de azt hiszem ,ha kicsomagolod egy .exe file-t kapsz azt indísd el és feltelepül az összes driver LG telefonokhoz(elméletileg ez nem foglal valami sok helyet).Vannak más megoldások is de azok bonyolultabbak.De ha ez nem működik töltsd le ezt:

*****

És kövesd az utasításokat(ezt a microsoft honlapjárol szedtem):

Legjobb, ha hagyja, hogy a Windows automatikusan telepítse hardveréhez az illesztőprogramokat. Korlátozza a kézi telepítést azokra az esetekre, amikor a Windows nem talált illesztőprogramot az eszközökhöz, Ön viszont igen, vagy ha a műszaki támogatás szakemberei megkérik, hogy telepítsen egyet egy lemezről vagy az eszköz gyártójának webhelyéről. Illesztőprogram kézi frissítésének menete a következő:


A műveletek végrehajtásához rendszergazdaként kell bejelentkeznie.


A Eszközkezelő megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, kattintson a Vezérlőpult parancsra, kattintson a Rendszer és karbantartás segédeszközre, majd ezután kattintson az Eszközkezelő fülre.‌ Rendszergazdai engedély szükséges Amennyiben a rendszer rendszergazda jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót vagy hagyja jóvá a műveletet.


Az Eszközkezelőben keresse meg a frissíteni kívánt eszközt, majd kattintson duplán az eszköz nevére.


Kattintson az Illesztőprogram fülre, majd kattintson a Illesztőprogram frissítése gombra és kövesse az utasításokat.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. nov. 12. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!