Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile-nál készülékváltás...

A T-Mobile-nál készülékváltás esetén ingyen kapok új telefont?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves hűségnyilatkozatom és ha még 2 évvel meghosszabítom akkor ingyen kapok új telefont?
2011. nov. 13. 09:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy hogy működik ez az egész? Egy xperia arc-ot néztem ki.
2011. nov. 13. 09:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedvezményesen kaphatsz új készüléket, persze ha vannak pontjaid, és ugye kell hogy legyen. Hogy pontosan mennyid van azt a T-mobile oldalán tudod megnézni a saját profilodat, a telefonszámod és a jelszó alapján amit az üzletben kaptál azzal tudsz felmenni rá. És olcsón fogsz kapni egy készüléket amilyet akarsz. Lehet kapsz hozzá ingyen egy feltöltős kártyát amit a régi telefonodba használhatsz, lehet már most nem így van de 1,5 évvel ezelőtt még így volt.
2011. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ingyen semmi sincs.

Főleg egy mobilszolgáltatónál.

A 2 év alatt beszedik az árát többszörösen.

Szóval ne álmodj.

2011. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy fizetni kell havonta, de magáért a mobilért amit adnak nem kell fizetni igaz?
2011. nov. 13. 10:16
 5/10 anonim ***** válasza:

De kell. pl nekünk 75000 helyett 61000 volt egy telefon ugyanúgy 2 évre

de olcsóbb lett volna ha egy bizonyos csomagra vállaltunk volna 2évet. de mi csak simán az előfizetésre vállaltunk.

2011. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igy van
2011. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha van T-Mobile tévétek meg Internet meg a telefon

Akkor van több jobb készülék is amihez 50% kedvezmény van

Pl: Samsung Ace

2011. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lényeg: mindenképpen olcsóbban jössz ki ha veszel egy független telefont és csak a tarifára kötsz hűséget.

Egyébként sokkal többe vagy, hiába a szerződéskötéskor minden nulla forint.

Szerinted a szolgáltató miből él?

2011. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, hogy a többszörösét fizetem vissza. De amikor átveszem a telefont, akkor fizetnem kell érte, vagy nem?
2011. nov. 14. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen kell. hívd a 1430at ott elmondják melyik telefont mennyiért kapod meg. Lehet kamatmentes részletre is.. Tehát a kedvezményes készülékváltás az kedvezményes nem pedig ingyenes. Némelyik olcsóbb telefont lehet higy pár 100 forintért megkapod.
2011. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!