Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok apple meg nokia fan miért...

Sok apple meg nokia fan miért hiszi hogy tényleg jobb az iphone 4s meg az n9 egy galaxy note-nál s2-nél?

Figyelt kérdés

az iphone még lehet gyorsabb de kevesebbet tud és egy s2 is túl gyors már vagyis annál gyorsabb nem kell megaztán ottvan a kijelzőminőség meg az android testreszabhatósága meg a nyílt forráskód!

meg az s-pen stb


2011. nov. 13. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert minden embernek van saját véleménye ..

Szerintem az iphone van olyan jó mint az s2

De mindenki máshogy látja...

nekem Google Nexus S van de akármikor lecserélném 1 iphonera

2011. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert az Apple hipnotizálta őket.
2011. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy hardveresen jobb a Galaxy Note és az S2 a 4S-nél de az új iPhone gyorsaságba sz*rrá veri őket. És egy felhasználónak az a lényeg, hogy gyors legyen.

N9 meg tényleg sz*r.

2011. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
iPhone kijelzője is jobb mint az S2-é, az iOS meg keveset tud, akkor te egy elvakult Androidfan vagy. Megjegyzem, mielőtt még leszólnátok DEFYom van, ami Android mint tudjuk. S-Pen is marketingfogás. Most tényleg, mire jó? Az ujjad jobban kéznél van...
2011. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

egy kérdéssel kezdeném : Mivel tud többet ez a 2 telefon?

Az iphone on iOS fut ami nem fagy (fél éve van meg az iphone 4 em és 1x nem fagyott még le 1X SEM)

a kijelző minősége pedig jobb az Iphone 4/4s nek szóval miről is beszélünk?

Jó az android testreszabhatóbb , ezt egy átlagfelhasználó mégis , hogy használja ki ? - felrak 1-2 témát , beállít 1 zenét csengőhangnak , hűha , ez tényleg durva (mellesleg 1 JB és már az iphone on is lehet témákat beállítani)

Jó az n9 az tényleg úgy sz*r ahogy van.

És nem hisszük , hogy jobb , hanem tudjuk!

2011. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a Nokia N9-et tényleg csak a Nokia fanboyok istenítik!

egy drága készülékről van szó és kapunk cserébe egy kiforratlan (az is marad), fejletlen rendszert!

Nem tudom hol élnek a nokiánál!


a többivel 1-et értek az előttem szólókkal!

ha tehetném én Note-ot vennék!

2011. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én azért látok fantáziát az n9-ben is...az se igaz, hogy kiforratlan :D lehet, hogy jelen pillanatban még semmit nem írtak rá, de majd biztos lesznek olyanok, akiknek ez bejön. bár hardveresen tényleg nem olyan egetverő...de viszont ha már az áraknál tartunk akkor a sgs2 és a note is túl van árazva...a note az konktrétan bele se fér a zsebedbe, ha igen, akkor szétfeszíti..hardveresen meg teljesen mind1 hogy milyen a procija, nem tudom, ki tud olyan FONTOS alkalmazást mondani, ami ki is használja, mert most azé, hogy lefuttass egy quadrantot, és rajoskodj vele, hogy mekkora érték kijött, arra kár ennyi pénzt kidobni. amit sokan mondanak, hogy az ios legalább teljes mértékben kihasználja a lehetőségeket, atomstabil. és az android nyílt forráskódjával se kezdetek semmit, mert gondolom nem főztök hozzá romokat, és nem is írtok rá programokat...vagy igen?...ennyi
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az S2 k.vára nincs túlárazva!

S2-őt 117 ezerért tudok újonnan, bontatlanul szerezni!

az N9 mennyi is ? 140-50 ezer forint, gyengébb hardver, Op. rendszer!

az meg hogy a 2 magot nem lehet kihasználni az is hülyeség!

ahhoz hogy tudjál Full hd-s videót felvenni kell hozzá a két mag, vagy a nagyobb játékokhoz se árt!

az meg más kérdés hogy az android nem támogatja, de ha jól tudom a 4.0 már fogja tudni kezelgetni!

2011. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy droid fannak lehet gyengébb op.rendszer a meego...de csak mert soha nem próbáltad. és egyébként én nem tudok olyan "nagyobb játékot", ami nem menne el 1 magos 1ghz-s telón. a fullhd videófelvételhez se feltétlenül kell 2 mag..ez is csak az optimalizálatlanság miatt van...nem is tudom, hogy nokiánál vagy melyik gyártónál láttam, hogy lesz 1 teló, ami fog tudni 1 maggal is fullhd-t. másrészt meg csak a helyet foglalja, arra, hogy valamit hirtelen rögzíts, arra a hd is teljesen elég, legalábbis nem sok ember van, akinek van mondjuk 150 centis fullhd tv-je, amin értelme is lenne nézegetni.
2011. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk fontos!
2011. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!