Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti szeretitek az iphonet? Mi...

Ti szeretitek az iphonet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
én mellesleg utálom , de kiváncsi vagyok, hogy itt ti hogy vagytok vele.
2011. nov. 13. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs szükségem rá, sőt semmilyen okostelefonra.
2011. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze hogy nem kell mivel neked ott van még az a szép holokrómos antenna húzogatós mi?

és nekem sincs az ínyemre.inkább egy alcatel mint egy iphone

2011. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretem az iPhonet, jó telefon, gyakorlatilag miatta tart ott a mobilpiac ahol tart. Egyetlen bajom vele az ára.
2011. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz telók, de nagyon túlárazottak.

Olcsóbban jobb telefont lehet venni.

2011. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert egy olyan készülék, aminél egy 5800 is korrektebb és egyáltalán nem adnék érte egy komoly laptop árát hiszen számomra fabadkát sem ér. Nem tudom, hogy ki a fene indította el ezt, hogy egy kiharapott alma miatt kiadjanak ennyi pénzt egy cégen belülre korlátozott vacakért amikor fele annyiért sokkal jobb okostelefonok kaphatóak. Aki ilyen hül*e az meg meg is érdemli és nézegesse az almát...illetve élvezze, hogy bluetooth-on még egy képet vagy zenét sem tud átküldeni a barátja mobiljára.
2011. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blex ***** válasza:
jó telefon, de én a wp7-et preferálom és nem is vennék mást.
2011. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hah a tegnap 14:50 esnek igaza van. Istenem. főleg milyen már, hogy am biztos hallottatok róla, az a kedvencem, hogy sokan panaszkodtak hogy ha egy bizonyos helyen fogják a telefonukat nem lehet telozni mert nincs térerő, erre Megszólalnak, h fogjad másképp v vegyél rá tokot. istenem ezaz iphone nemgondolhatta komolyan ezt a választ. És röhögnek rajtunk, mert megtehetik, hogy ezt mondják válaszként mert a sok hülye meg ezek ellenére is veszi tovább.-.-"
2011. nov. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!