Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik tetszik jobban?

Nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
[link] a fehér vagy a fekete mert lehet h kapok am 14/L :)
2011. nov. 13. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen csak erre a kérdésre kivétel

és amúgy is minek kérdezed meg hogy melyik tetszik?

azt veszed meg amilyet te akarsz bármennyire is szar

2011. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
jól kerestek,majdnem mindenetek apple termék(ami kb majdnem minden 100 ezer ft fölött kezdődik) de egy 600ft-os helyesírási szabályzat könyvre nincs pénz.. na ez a gáz!
2011. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
66%
istenem az Iphone a világ legszarabb cucca-.-"
2011. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is a fekete tetszik :) vannak telefonok, ami fehéren jobban mutat, de szerintem ez feketében sokkal jobb! És ne figyelj másokra, mert örülni kéne hogy mások megtehetik, nem le cseszni, szóval vegyétek meg, mert csak ajánlani tudom ezt a telót! Nemrég kaptam ilyet csak fehérbe, és teljesen meg vagyok minden funkciójával elégedve! Lehet jobban örültem volna feketének, de már az nagy ajándék hogy ilyen drága telót kapok valakitől :)
2011. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!