Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 3d vagy sima mozi? Melyiket...

3d vagy sima mozi? Melyiket ajánljátok jobban a 3d mozi a kétszínű papírszemcsis változat vagy valami jobb technológia? Lehet élvezni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni melyiket ajánljátok jobban?
2011. júl. 28. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kétszínű szemüveges már rég nem használatos technológia...


Polárszűrős szemüveget adnak, és gyakorlatilag tökéletes élményt nyújtanak pl. a 3D animációs filmek. Az előszereplős is ugrásszerűen fejlődött az elmúlt egy évben.


Nekem filmtől függ, hogy hogyan nézem meg. A tipikusan "látványfilmek" jobbak 3D-ben, de csak attól, hogy 3D, egy rossz film nem lesz élvezhető.

2011. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pl egy transformers 3 ezek szerint nem lehet rossz
2011. júl. 28. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, bár én szörnyen untam az első részét, és azóta se láttam transformerst, DE az előzetesét láttam 3D-ben, és maga a látvány brutálisan jó!

Szóval ha alapvetően érdekel a film, akkor mindenképp 3D.

2011. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%
Nekem a 3D egyáltalán nem tetszett, szerintem alig volt olyan rész, ami normálisan látszódott, minden körvonal homályos volt, és ezért az élményért dupla annyit fizettem, és jó kis hányingerem is lett tőle. Nem ajánlom.
2011. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Eddig csak egy 3d-s filmben csalódtam:

A digitálisan felújított Star Wars nagyon ócska volt!!


Rajzfilmek, illetve akciófilmek remekül nézhetőek.

Kicsit ronthatja az élményt, ha eleve szemüveges vagy.


Előző: Mert Neked hányingered volt, azért még nem kell mindenkit elrettenteni "nem ajánlom senkinek"..

(Lehet csak meg kellett volna pucolni a lencsét :-)


Üdv!

2014. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!