Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fajta a Nokia n9?

Milyen fajta a Nokia n9?

Figyelt kérdés
A nokia n9 androidos telefon?
2011. nov. 13. 13:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
És minden milliméteren ujjlenyomatgyűjtő fos műanyag.
2011. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nézem, annyit látok, hogy a Nokia alján ugyanúgy ott a rés az illesztésnél.

De elismerem, jó terelés volt a szerinted óriási PPI különbségről :)

2011. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ember. Tudod te egyáltalán mi a ppi? Meg tudod te különböztetni a két kijelzőt? Ez alapján a kép alapján nem. Ráadásul a monitoron keresztül sem, mert a kepernyőd felbontása rengeteget csal. Ész, hová mégy?
2011. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Kész ez a gyerek.

Akkor most eljutottunk onnan, hogy az s2 a közelébe nem ér az n9-nek, oda, hogy jobb a nokia anyaghasználata.

Ok.

2011. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Oké, tudod mit? Hajolj csak a monitorhoz és nézd meg a különbséget a fehér részen. Nyugi, élőben ennek az 5x-e a különbség, mivel a monitorod nem tudja olyan részletesen kiemelni a pixeleket


[link]


Érzed a különbséget?

2011. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mellesleg úgyis kár vitatkozni. Te Samsungot szarsz és csupán a technikai adatokat veszed figyelembe. És a félreértés elkerülése érdekében nem vagyok Nokiás, de azért annyit én is tudok, hogy az S2 nem nagy szám, hiába a komoly hardveres számok.
2011. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, mint már leírtuk, ne ide gyere ilyen ügyben tanácsot kérni, szánalmas ami itt megy.


[link]

[link]

[link]

és hasonlók..

2011. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez az egész processzor dolog már csak viszketegség. Nem értem miért nem elég valakinek 1GHz-es processzor? A Samsung jobb hardverileg. Viszont csupán az adatok magasabbak, amiből egy átlagember nem sző előnyt. Az alap dolgok, mint a kamera vagy stb. megegyeznek, az ilyen kategóriás telefonoknál már inkább a külső vagy az ár dönt. Én személy szerint nem tartom rossz készüléknek az S2-t, de az N9-et sem. Összegezve valamért az N9-et vinnem, minden gondolkodás nélkül. Talán a külső vagy az egyedisége miatt.
2011. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
vannak erre a meegora is olyan komoly játékok és alkalmazások mint androidra? azt is lehet hdmi kábellel egy full hd tv re kötni és full hd mkv fájlokat lejátszani? N9-hez is van otg kábel amivel pendrájvot és bármilyen usbs cuccot rá lehet dugni a telora????
2011. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az N9 is kommunikál PC-vel és egyéb eszközökkel, egyes esetekben kábel nélkül is. Úgy gondolom, hogy egy okostelefont nem azért vesz meg az ember, hogy játszon rajta. Arra ott a játék konzol és a PC. A legfőbb alkalmazások már a Nokiánál előre vannak telepítve, amelyeket egy átlag felhasználó nagy eséllyel használni is fog. Persze minden ízlés kérdése. Nekem a MeeGo bejött, nagyon szimpatikus. Nagy sikere lesz a készüléknek. Ettől eltekintve az S2 is egy kiváló készülék, ha a kütyü tudását szemügyre vesszük, ezzel kapcsolatban senkinek sem lehet kifogása. Viszont nekem valamiért mégsem egy Nokia. Nem vagyok Nokia párti, csupán egyszerűen a Samsungnál nincs meg az a minőség érzet, hogy igenis, most egy nagyon jó megbízható és remekül összerakott és megalkotott okostelefont tettünk le az asztalra.
2011. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!