Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei u8500 processzor húzás?

Huawei u8500 processzor húzás?

Figyelt kérdés
Valaki segíten pls. sok helyen láttam h cpu húzás így meg úgy de sehol sem láttam, hogy hogy is kell egyáltalán hozzákezdeni. Nagyon megköszönném ha valaki leírná.Jár érte a zöld kéz! :D
2011. nov. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Rootolod aztán setcpu..
2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahha ... de azt nemtudom h hogykell rootolni. ugyhogy ebben kéne a segítség...
2011. nov. 15. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A setcpu nem fog működni, mert a boot-ban maximalizálták a húzhatóságát a procinak:

7225-ös proci van benne, ami alapban 528 Mhz- megy. ebben a telefonban viszont 600MHZ-re van felhúzva. A boot-img (majd olvasol róla a lenti link anyagai között) csak eddig engedi a procit húzni.


Itt nézegess, sok dolgot leírnak:


[link]



Innen szedtem le én is a telómhoz a slax 10-es romot sp9 es boot-al (boot-710.img), egész gyors lett, .


FONTOS, hogy a leírtak szerint frissíts, vagy kezdheted a frissítést elölről.

2011. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi szépen :)
2011. nov. 27. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!