Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsun galaxy S 5. 0 WiFi VS...

Samsun galaxy S 5. 0 WiFi VS Ipod touch 4G?

Figyelt kérdés
Okokat is és TAPASZTALATOKAT !Előre is köszi
2011. nov. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
wifi 5.0 többet tud és fele annyibe kerül...
2011. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Samu
2011. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen eszköz mindkettő. Ugyanis ezek se nem okostelefonok, se nem számítógépek. A kettő közötti kacatok, csakúgy mint a Samsung Galaxy Tab, amit én is vettem ez év augusztusában, és őszintén bevallom sok műszaki eszközöm volt már és egyet sem bántam meg, KIVÉVE a Galaxy Tabot, ami felesleges pénzkidobás volt. Egy laptop + egy 4 inch-es okostelefon kombinációnál nincs jobb manapság. Vegyél inkább egy normális okostelefont ami minden egyben (persze a pc-t leszámítva).
2011. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Az előzővel teljes mértékben egyet értek!

2011. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A wifi 5.0 viszont azért elég emberi áron van. 39k szerintem nem sok érte. De tény, hogy egy 4,3 inches okosteló többet ér, viszont sokkal többe is kerül. Egy normális tablet árán viszont már tényleg laptopot érdemes venni.
2011. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
samsung!
2011. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iPod. A Samsung maga a minőségtelen termék, plusz az Android haldoklik :P
2011. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!