Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leszedtem az Androidos telefon...

Leszedtem az Androidos telefonomra a psx4droid progit (ez egy PSP Emulátor), de valami BIOS kódot akar tőlem. Az meg mi, és honnan szerezhetem meg?

Figyelt kérdés
ZTE Blade ☆★☆★
2011. nov. 13. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez engem is érdekelne.. Mert én is kipróbáltam, s szedtem hozzá 1 játékot, de bugos..
2011. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:(|)
2011. nov. 13. 21:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez az előbbi nyomi smiley egy ilyen akart lenni: :(
2011. nov. 13. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
nem baj, most már legalább tudjuk, hogy kell néger smájlit írni
2011. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

XD


Megtaláltam mi a BIOS kódot d.u. belinkelem

2011. nov. 14. 07:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben. :D
2011. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Leszeded a telódra az "SCPH1001" -et, a Marketen beírod, hogy "unzip", és erre kidob egy file managert. Töltsd le. Keresd meg benne a BIOS fájlt, nyomj rá hosszan, és válaszd az "unzip" lehetőséget. Ezután benne lesz a fájl. Az psx4droid -ban megkeresed az unzippelt kfájlt és kész.

2011. nov. 14. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, annyit csinál, hogy megnyitja a játékot, aztán bezárja, de csak fekete képernyőt zárja. Amúgy kösz. :D

Megpróbálom délután másik játékkal.

2011. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy egy ez PSP emulator?

Szerintem inkább PS1 emulátor, amúgy is, PSP emulator csak JAVA alapú, meg egy C++-al írt létezik, úgy tudom. És azok sem az igaziak még, bár a JAVA alapú JPCSP legalább egy csomó forgalomba került játékot futtat.


Amúgy egy kis leírás róla, tényleg PSX-re van, bár a neve is ezt sugallta: [link]

2011. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mi a különbség a PSP és a PSX között? :O Bocsi, de nem vagyok profi PSP témában.

Erre a bizonyos PSX -re is vannak olyan jó játékok, mint például a Sims? Nekem a hajótörtöttes kéne főleg.

2011. nov. 14. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!