Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogyan szerezhetem...

Szerintetek hogyan szerezhetem vissza a pénzemet?

Figyelt kérdés

Esküvőm előtt a pin kódját elrontottam a telefonkártyámnak, és rá 2-3 napra vettem egy másikat bele. Azóta elfelejtettem kicserélni a számomat (a papírra a rég szám volt írva), és most a feltöltésnél a régi számra került a feltöltés. A 1430-on azt mondta a hölgy, hogy a szám él, csak jelenleg van kikapcsolva, de előtte azt is mondta, hogy a számot 6 hónap után helyezhetik forgalomba. Erre én azt mondtam neki, hogy az lehetetlen, mivel a kárty alig 2 hónapja lett lecsereléve.

Segíteni nem tudott, csak beszélt (hozzátenném, hogy a pénzt le tudják szedni, ha tartozása van az embernek, de egy jóváírást nem).

Azt mondta a nő, hogy hívogassam a számot (hogyan, mikor nincsen pénz a kártyámon?), és addig hívjam, amig fel nem veszi, és ha felveszi, akkor kérjem vissza a pénzt.

Nem élem magam abba, hogy visszakapom, de szerintetek, ilyenkor mit lehetne tenni?


Köszi a válaszokat!


2010. szept. 13. 11:14
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Hácc, erre ihatsz egy kis hideg vizet... Rossz számra küldted a lóvét. Ennyi, legközelebb jobban figyelj oda.
2010. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a szám az én számom volt! És nem adhatták volna ki 6 hónapig! Az egész 2 hónapja történt, és most emiatt szívok?
2010. szept. 13. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan!

Ha a te számod volt és hat hónapig nem adják ki, nem gondolod, hogy még mindig a TIÉDként él a szám???

Menj be egy üzletbe a személyiddel, azonosítsd magad, hogy a tiéd a kártya és kapsz új pin kódot, vagy megmondják a régit!

Utóirat: Remélem még nem dobtad el a kártyát! - Bár az is pótolható.

2010. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Attól, hogy elrontod a kódot, még nem fogják megszüntetni a számodat, csak te nem tudod használni.

Ha Telenoros vagy neten is le tudod kérni a pin ill. puk kódot is.

2010. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ügyfélszolgálatos hülye vagy nem akart dolgozni, a szám a tiéd, és mivel feltöltötted le sem járhatott...bár eleve nem értem egy pinelírás miatt minek veszel másik kártyát
2010. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Biggus Dickus ***** válasza:
A múltkor elvesztettem a kulcsomat. Kénytelen voltam venni egy másik lakást.
2010. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!