Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia arc függetlenítésben...

Xperia arc függetlenítésben lehetséges?

Figyelt kérdés

a telefont megvettem és rá egy hónapra letiltották és szeretném kifüggetleníteni hogy ujra használható legyen.

aki tud segíteni vagy tud valakit aki csinál függetlenítést az irjon.


2011. nov. 13. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

a függetlenítéssel szart sem fogsz elérni. azzal csak max annyit érsz el hogy X szolgáltató helyett Y és Z-vel tudd használni.

a te esetedre az imei szám átirása ad megoldást. de ugyebár ez ütközik a BTK 300/c paragrafusába elsö körben második körben meg technikailag 2011.11.13 nincs rá lehetőség . és szerintem a következő 5 évben nem is lesz.


szal gratulálok. vettél egy méreg drága MP4 lejátszót :)

2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah , elfelejtettem hogy a függetlenitésel sem érsz el semmit. mert x szolgáltató leadja a drotot y és Z-nek és ez oda vissza működik.. és ott sem fog menni.. és persze ez is btk 300/c ;-)
2011. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az kellemes :(
2011. nov. 14. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
használtan vetted?
2011. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát lényegében használt volt de csak egy hetes szvaszinte uj volt.

de biztos meglehet oldani valahogy hogy tudjam használni..

2011. nov. 14. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem keress rá valami fasza romot amit ezt megoldja.
2011. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!