Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xperia X10 mini pro-n semmikép...

Xperia X10 mini pro-n semmiképp sem működik a 0. facebook?

Figyelt kérdés
Amúgy előfizetéses vagyok..
2011. okt. 26. 21:12
 1/6 kurbi válasza:
Az csak a t-mobilnál van : /
2011. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De működik. Pontosan ugyan úgy mint ahogy az összes többi T-mobilos vagy független, de Tmobilos kártyával használt telefon esetében.
2011. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
T-mobilos vagyok, de nem jó. Vagy is az a szitu, hogy szedi a pénzt érte. Pedig 0.fb. Ha meg letiltom az adatforgalmat, akkor semmiképp nem jó :S
2011. okt. 26. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, hát igen. Így jár az aki nem tájékozódik vásárlás előtt. Az androidnak van az a rossz tulajdonsága, hogy előszerettel használja bárhol, bármikor és bármiért a netet. Ezért megnyugodhatsz, nem azért ment le a pénz a kártyádról, mert az ingyenes facebookot használtad, hanem azért mert emelett a rendszer magának is használta a netet. Annak az adatforgalmárét meg már fizetsz. Ha olcsóbban akarod megúszni akkor köss egy netes csomagot. A legolcsóbb Gonet csomag csak 590 Ft. Az megteszi. Tudsz netezni ott ahol van lefedetség, nem kell a facebook zero-t használni, használhatod az előretelepített facebook klienst stb.

Ha meg letiltod a netet akkor meg szerintem elég egyértelmű miért nem jön be semmi.

2011. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ! :)
2011. okt. 27. 19:57
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem androidos telefonom van egyenlőre, és T-mobileos vagyok és nekem is szedi a pénzt a facebookért. Pedig minden jól van beállítva. Úgyhogy van ilyen gondja másnak is sajnos :/
2011. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!