Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ti iPhonotoknak is csak a...

A ti iPhonotoknak is csak a bal oldali difuja müködik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:21
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Amennyire tudom az egyik a hangszóró a másik a mikrofon.

A kettő mármint a hangszóró mikrofon a 4-nél megfordult (bal jobb oldal) a 3gs hez és a korábbiakhoz képest

2011. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Jól tudod: egyik hangszóró, másik mikrofon.
2011. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és akkor mi a szösz az iphon 3gs képernyö felett az a mikrofon disznek rakták oda,, szerintem az alol az 2 difuzor kéne legyen nem??
2011. nov. 15. 16:19
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Először is, a kijelző felett egy hangszóró van, amin keresztül hallod, amit a másik fél beszél hozzád. Alul van egy mikrofon. A funkció más, ebbe te beszélsz bele, így a másik is hall majd téged. Aztán van még a beépített hangszóró (kihangosított), amin keresztül a csengőhang szólal meg.
2011. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Fura lenne, ha egy helyen menne és jönne ki a hang nem? Egyszer a füledhet, egyszer a szádhoz tennéd?
2011. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja értem máar köszönöm a válaszokat :D
2011. nov. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!