Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem az Androidos...

Letöltöttem az Androidos telefonomra a "psx4d4roid" -ot. Ezzel milyen játékok futnak? :S Lécci

Figyelt kérdés
Fut ezen bármilyen fajta Sims játék? Honnan tötlthetnék le hozzá játékokat? Vagy jobb az NDS Emulator?
2011. nov. 14. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezzel az emulátorral PlayStation1-es (esetleg ps2-es) játékokat futtathatsz.

A kártyán csinálsz egy roms mappát és abba berakod a ps1-es lemez cd-képét (iso, bin, cue, nrg, mds, stb... formátumban).


http: //www.get-your-rom.com/playstation-psx-ps1-isos-roms/

http: //www.doperoms.com/roms/Sony_Playstation_Psx.html

2011. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem Google > Ps1 emulator list > ott wikipédia, ahol felsorolja a játékokat > aztán, ha valami megtetszik, akkor google-ba írd be a nevét, vagy a thepiratebay.org-ba.
2011. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem. Azt nem tudod véletlenül, hogy rendes PSP emulator van -e rá? Jó lenne Simsezni.
2011. nov. 14. 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Evés a puding próbája! Ráraksz egy psp romot és megnézed fut-e. Veszíteni max 5 percet veszthetsz az életedből...
2011. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ebben a témában nem vagyok profi. :) a PSP ROM az olyan, mint ez a "psx4droid"? Vagy olyan, hogy ráböksz egy ikonra és elindul? Vagy az egy teljesen más alapértelmezett "felület"?
2011. nov. 14. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:
A rom az a SP játékot tartalmazó CD tartalma egy bináris fájlban. A jellemző kitejresztéseket már fent felsoroltam. Olyan mint maga a CD csak nem fizikai valójában, hanem virtuálisan leképezve. Szóval egy nagy fájl ami a CD tartalmát tartalmazza. Ezt a nagy fájlt berakod a kártyádon egy roms nevű mappába (ha még nincs ilyen, akkor csinálj egyet). Aztán elindítod a psx4droid-ot. Ott a főmenüben látod majd felsorolva a roms mappában levő romokat (igen, automatikusan felismeri, hogy ezeket ő tudja futtatni). Kiválasztod azt amelyikkel játszani akarsz. Játszol...
2011. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval a PSP rom is egy fájl, amit beraksz a roms mappába, aztán megpróbálod futtatni. Ha fut akkor fut, ha nem akkor nem. Én csak PS1-es játékokkal próbáltam eddig. De linkeltem is oldalakat ahonnan le tudsz tölteni romokat...
2011. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Uhh... Leszedtem egy PS2 -re írt Sims Hajótörötteket, ami kicsomagolva 4 (négy!!!) GB!!! Mi ez? Normális ez?
2011. nov. 14. 21:41
 9/11 anonim ***** válasza:
ekkora egy PS játék. A PS1-es játékok is 3-400 megától indulnak. Tudod, CD-re ráfért... PS2-nél meg egy DVD állt rendelkezésre játékonként.
2011. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem megy :( Sötét a képernyő.
2011. nov. 15. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!