Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 vagy esetleg Samsung...

Simsonos3 kérdése:

Nokia 500 vagy esetleg Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Éss szerintetek a Samsung mennyire megbízható márka , a Nokiához képest ?
2011. nov. 14. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én eddig sem szerettem a Samsungot de ezek után végképp megutáltam. Bevállaltam ugyanis Augusztusban, hogy veszek egy Galaxy tabot, de rengeteg negatívuma volt. Először is nem fogadott usb eszközt, pedig azt már sok okostelefon is tud. Másrészt sokszor egyszerűen bezárta a böngészőt netezés közben. Sok fájltartalmat nem volt hajlandó letölteni. És bizonyos tartalmakat sem volt hajlandó el sem indítani letöltésre. Hosszabb gépelés kínszenvedés rajta. Jópárszor fogta magát és twlaucher hibára hivatkozva resetelésre kényszerített ami adatvesztéssel és könyvjelzők, jelszavak elvesztésével és újra beírásával járt. A kiegészítők is sokba kerültek volna, ha pl tv-re akarom kötni, vegyek dock-ot ami csak egy hdmi-vel tesz hozzá többet az eszközhöz 10000 ft-ért. Hiába másoltam át a programokat a memóriakártyára, reseteléskor ugyanúgy nem voltak sehol. Hiába állítottam be, hogy ne a mobil hanem a teljes verziós weblapot töltse be, akkor is átállt mobil verzióra. És ez csak az, ami hirtelen eszembe jutott. Sose vettem még ilyen rossz elektronikai eszközt mint a Galaxy Tab, pedig sok mindenem volt már. Ezekután úgy döntöttem, hogy megszabadulok a Tab-tól és úgy alakult, hogy egy új laptopot vettem, ami szintén Samsung volt. A Windowst is csak kín szenvedéssel lehetett rá tenni (egy kis Samsung "trükk" miatt) majd kiderült, hogy vihetem vissza mert hibás a videókártyája. Ezzel leírta magát a szemembe a Samsung úgy, ahogy van.


Válasz: Nokia 500

2011. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha neked az a nagy bajod,hogy nem fogad usb ezközt barátom akkor vegyél netbookot!

ace mindenféleképpen az középkategóriás és androidos a nokia 500 meg alsókategóriás és rossz!


ne higgy a nokia fanoknak!

2011. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha neked meg az a bajod, hogy 1 dolgot bírsz felfogni a millióból akkor húzd le magad a budin :-) Nokia 500


Samsungot NE! Se telefonból, se laptopból, semmiből!

2011. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én személy szerint Telefonok szempontjából Nokia párti vagyok. De ha pl.: Monitorról, Tv-röl, más háztartási elektronikáról van szó akkor Samsung-os vagyok. És elégedett is. Telefonok szempontjából meg nekem "ismeretlen" ez a Samsung márka. Ezért is kértem pár ember véleményét. ( a videokártyáról annyit, hogy az nem Samsuung vidi kártya volt... )
2011. nov. 14. 18:42
 5/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ismeretségi körömben vannak Ace-ek és elégedettek vele. Volt a kezemben és kellemes kis készülék. A Nokia kamerája sajnos EDOF, de ettől függetlenül maga a készülék még többet ér a Samsungnál, ha megnézzük a technikai adatokat. A komolyabb különbség a kijelzőben és a videófelvételben rejlik, amikben az Ace sajnos nagyon alul marad. Összegezve azt mondanám, ha nem fontos/fő szempont a jobb minőségű kamera és a LED villanó, akkor a Nokia. Ha igen, akkor a Samsung, mert az sem egy rossz darab. Árat tekintve mindkettő túl van árazva sajnos.
2011. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amugy nem úgy volt,hogy az apple betiltja európában az új samsung telefonokat?
2011. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Úgy volt a kinézetük miatt mert elöről "hasonlít " 1 picit az Iphone-okra... De komolyabban nem tudták megtámadni így nem lett belöle semmi.

Köszönöm az eddigi kommenteket :)

2011. nov. 14. 20:13
 8/13 Gold$oldier válasza:

A Nokia telók jobban össze vannak szerelve,nehezebben törnek,

de most már a Samsungnak sokkal jobb tudású telefonjai vannak.Nekem nem volt sose Nokiám,de a családból és rokonságból sok volt.Nem a legjobb az érintőképernyő,de erős a burkolata.Az hogy valakinek szar a telefonja nem biztos hogy az önmagában szar,mert lehet hogy csak hibás.

2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen a Nokia szó számomra azt jelenti hogy: minőség és megbízhatóság

A Samsungokról viszont nincs túl sok információm. Annyit tudok hogy a Samsung okostelefonok rendkívül jók, és elég kelendöek is. Viszont ott nem tudom hogy a minőség, megbízhatóság jelen van-e. Ezt ha valaki megtudja mondani akkor asszem döntöttem. ( De ha megmondja akkor olyan mondja aki Samsung Telefon tulajdonos/ volt tulajdonos.) Köszönöm

2011. nov. 16. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem most Ace-em(android) van.Ezelott volt egy nokiam(symbian) es a ket op.renszert osszehasonlitani ugye minenki tudja,hogy butasag,hisz az android az egy uj,testreszabhato,nyitott rendszer,amelyre rengeteg programot felpakolhatsz,amit csak akarsz.A symbianra is van 1-2 gyengebb progi,de az egesz rendszert nem lehet az androidhoz hasonlitani.Az Ace nem a legjobb kategorias okostelefon,hisz vannak nala jobbak galaxy s/s2, htc-k stb.

A nokia 500 az egy egesz jo kis keszulek,de a symbian miatt es a kijelzoje miatt inkabb nem ajanlanam.

Ahogy raneztem a kerdesre egybol elmosolyodtam,hisz az Ace -t nehogymar egy kis szar Nokia 500-zal (a kapacitiv kijelzo es tobb minen ellenere is)hasonlitgassuk.

Magasan az Ace-t ajanlanam.Elejteni egyiket sem jo,de az igaz,hogy ezt a Nokia jobban birna.

A Samsung egy nagyon megbizhato marka,nekem megjelenesetol kezdve Ace-em van es kivaloan mukodik.Az android marketjerol millio programot toltottem le,amelyekre szuksegem van.Ez a telefon megkonnyiti az eletemet.

El sem tudnam kepzelni,hogy egy ilyen 500-as keszulek lenne a zsebemben.En ujsagiro vagyok, es sokat hasznalom a z android adotta +okat. Mindig nalam vannak az adataim,egy specko fajlkezelovel nagyon atlathato.H a jegyzetelnem kell valamit,vagy akarmire szuksegem lenne,akkor mas a taskajat veszi elo,papirt,ceruzat stb en a telefonom.

Remelem kielegito valasz volt.


!Bocsi az ekezetekert!

2011. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!