Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio, SE Xperia...

Samsung Galaxy Gio, SE Xperia X8 vagy Nokia 500?

Figyelt kérdés

Van egy Monte telefonom, elégedett vagyok vele. Van rajta GPS, Opera Mini, rádió, mp3, tetszik a menüje is, játékokat is találok rá, ráadásul strapabíró is, nem lesz baja ha véletlenül leesik a földre. Az egyedüli bajom vele, hogy a hívásoknál néha nagyon berecseg, valamit a billentyűzár néha könnyen feloldódik, és mindenkit felhív ilyenkor.


Nagyobb kijelző és esetlegesen komolyabb tudás miatt keresek új telefont.


Nokia 500, SE Xperia X8 és a Galaxy Gio között vacilálok.


Szerintetek melyik érné meg jobban?


2011. nov. 14. 15:23
 1/9 anonim válasza:
SE Xperia X8
2011. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
x8
2011. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Hiába Androidos az X8, hiába szép, attól még egy teljes kategóriával lejjebb van a Nokia 500-tól. Kicsit túlárazott, de ha megnézzük a technikai információkat, a Nokia mindenben jobb és nem is kicsit. Ott a nagyobb és jobb felbontású kijelző, a sokkal erősebb processzor és a nagyobb kamera is. Ha teheted, akkor egy Nokiára ruházzál be.
2011. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
SE Live with walkman.
2011. nov. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Sztem a Nokiák nem túl jók, nekem 2x is volt Nokiám, de mind a 2x csalódtam benne és akkor meg is fogadtam, h nem veszek több ilyen márkájú telót.
2011. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SE X8
2011. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
SE live with walkman, telenornál 42000 ft.
2011. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy gio
2011. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Samsung Galaxy Gio. Galaxy Gio-nak az x8-al szemben jobb a kijelzője minősége, a kamerája szebben fotóz, erősebb a processzora, illetve van benne 1 adreno 200 GPU, így a 3d alkalmazások is jobban futnak rajta mint az x8-on. + a samsung jobb szoftveresen, míg a gio-ra már rég van Gingerbread, addig az x8-ra 2.1 a legjobb gyári rom, és már nem is lesz újabb.
2011. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!