Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sok nokia fan miért hiszi,...

A sok nokia fan miért hiszi, hogy a nokia jobb mint a samsung? Meg hogy a samsung szar?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig a Samsung a király

A Nokia pedig szar

2011. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nokia a király, a Samsung már a pénzre hajt, nem lássátok? Az S2-nél még a Siemens A51 is többet tud...
2011. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző XDDD

az tény hogy az összeszerelésben jobb a Nokia de ennyi!

a többiben jobb a samu!

2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

te samsung fan vagy azt látom barátom!

én is... de tény ami tény nokia jobban rakja össze a telefonokat,viszont a samsung meg újabb,jobb,gyorsabb, király mobilokat készit! ennnyyi...

2011. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egyik márka fanboya sem, de amúgy én sem tudom.

Nokia a legrosszabb érintős telefonokat gyártja, első érintős telóm Nokia volt, és nem is gagyi fajta, de a symbian olyan egy lassú, akadozó, folyton lefagyó szar rajta, hogy azt inkább ne.

Samsung meg top3-as márka.

2011. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és a samsung fanok nem hiszik azt,hogy a samsung jobb?
2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fanboyság. Nekem Nokiám volt 1 évig, de több negatív dolgot kaptam tőle, mint pozitívat, igaz, a végére megszoktam, s tűrhető lett. Utána vettem 1 Samsung készüléket, de ez most lenyűgöző, vagyis még negatívumot nem találtam benne. Szóval, korrektebb készülékeket gyárt, mint a Nokia, összeszerelésileg a nokia jobb, bár azért nem mind1, hogy mi van a burkolat alatt. Szóval, azért elvárható lenne a nokiától, hogy többet tudjon, meg a Symbian rossz választás tőlük szerintem. Amúgy a fanboyok nem látják, hogy miért rosszabb, nekem elég volt 1 év belőle.
2011. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gold$oldier válasza:
Szerintem is a helyzet,hogy a nokia telcsik jobban össze vannak szerelve,nehezebben törnek,de viszont a samsung telók sokkal fejlettebbek.
2011. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sámliműszerész válasza:
Halkan szeretném megjegyezni, hogy akármilyen fan is az illető, azért szarozza a többi márkát, mert hűséges a márkához, vagy mert megbízhatóbbnak találja a többinél.egyébként nehéz inkább ezt mondani: -az X jó de én inkább az Y-t szeretem.- ááá nem, rögtön azt mondjuk: ez szar. Én nokia párti vagyok, soha nem volt még samsung telefonom, ezért nem mondok véleményt róluk, csak azt tudom, hogy amíg módom és pénzem lesz rá, addig nokiás is maradok. NEM azért mert a samsung szar, hanem azért mert a nokia nálam bevált.
2011. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gold$oldier válasza:
Igen ez igaz!
2011. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!