Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek kb...

Szikorácska kérdése:

Milyen okostelefont vegyek kb 40000 ft-ért? Amin lehet:netezni, memóriát bővíteni ha unalom van matek órán akkor valami játékkal elűzni az unalmat, ANDROIDOS LEGYEN. Optikailag: minnél nagyobb legyen a képernyője

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ZTE Blade. Vagy ha még belefér, akkor Skate, bár azzal nincs személyes tapasztalatom.
2011. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

bocs az OFF-ért de ezt muszáj volt!


rengetegen leirják hogy lehessen böviteni a mobil memóriáját ez már nagyon felbassza az agyam!! 21.század ez természetes hogy mindegyik mobilt lehet legalább 4 gigáig böviteni! persze kivételek vannak (pl nokia n95 8gb,stb...) és persze az idősebbeknek szánt mobilok de akkor is!! ez természetes hogy lehet böviteni!!


bocsi de ezt muszáj volt!

2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is nézegettem a Skatet de a teszteknóben semmi konkrétum nem volt. És a Blade kb mekkora?
2011. nov. 14. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:

@18:51

Miért lenne természetes?

A Nexus S-t nem lehet bővíteni, az ájfónokat nem lehet bővíteni, de attól még van helyük a piacon.


A Blade kb ugyanakkora, mint az ájfón4.

2011. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért írta ezeket, mert nem jártas benne. Amúgy Blade, vagy Skate. Netezni szinte a mostani telefonokon majdnem minden lehet, csak mobilnet kell hozzá. Ez a 2 készülék Androidos. Memóriabővítést tényleg a legtöbb telefonban lehet. Nagy felbontású készüléket nem fogsz kapni ennyiért, így be kell érned a blade-éval, vagy a skate-éval..
2011. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 14. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
ZTE Skate
2011. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ezt hol tudom függetlenül, neten megvenni?
2011. nov. 14. 19:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Például innen:

[link]

Vagy Vatera.hu, arukereso.hu, stb, ilyen helyekről. :D

2011. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ott van hogy nokia n95 8gb,stb...


a stb alatt értem a többit mint ájfon,nexus,stb...

mi nem érthető ezen??


8gigát hova akarsz még böviteni??? vagy 16-ot?? stb...

2011. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!