Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont ajánlottok, amivel minden mai játék elfut, megbízható és az ár/érték aránya is kíváló?

Figyelt kérdés
Nem akarok árat mondani, de 70-72 ezer Ft. -tól ne legyen több, még az is sok. Köszönöm a választ :)
2011. nov. 14. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a defy vagy a defy + !!
2011. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

SGS, használtan.

Talán Defy+.

Desire lehet.

Az a baj, hogy én nem tudok mondani sokat, majd a többiek. De talán kijavítanak engem, h biztosra menj. :D

2011. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
desire már kijön annyiból, 2010 egyik legkelendőbb mobilja volt, és tényleg nagyon jó. Ha valami újabbat akarsz, ami még frissül is, akkor samsung galaxy ace
2011. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ace nem kell, mert ratyi a kijelzője!


Egy LG Optimus 2X -en gondolkoztam. Szerintetek?

2011. nov. 15. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Az vagy nem 70.

Ha rászánsz annyit, akkor megéri. Tapasztalatom nincs vele, csak SGS2-vel, mert az van, s kicsit rosszabb a 2x.

2011. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sony ericssont nem szeretnél?
2011. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Milyenre gondolsz? :)


Leginkább az LG jó hardvere vonz a legjobban, mivel az fog a legtöbb ideig tartani játék szempontjából :)

2011. nov. 16. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Nekem x8-am, kb. 40000 Ft (vagy kevesebb), és szeretem. A kijelzője nem a legnagyobb, de mindent lehet rajt látni, a színei is nagyon szépek. Rengeteget játszom rajt és netezek, egész nap nyúzom :)

Egyetlen hátrányként azt tudom mondani, hogy ha marketből töltesz valamit, azt a telefon belső memóriájába menti el, és kártyára csak megfelelő programmal lehet áthelyezni.

2011. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Neem-neem, X8 semmiféle képpen, gyenge a kijelző felbontása és a hardvere is elég gyengusz, plusz nincsen benne multi touch (tudomásom szerint, lehet, hogy egy frissítéssel már van mostanra).


Egy olyan telót szeretnék, ami még nagyon sokáig bírni fogja a legbrutálabb game -eket, eddig a 2X a legvonzóbb :)

2011. nov. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!