Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8...

Sony ericsson xperia x8 háttérkép beállítás?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom elérni hogy ne ráközelítve rakja ki a hátteret? Amikor előjön a kivágós ablak akkor kiszélesítem a keretet teljesen, de még így is nagyon ráközelít a közepére és ez idegesít. Látni szeretném a képet teljesen. Van ADW Launcher EX a telón ha ez segít.
2011. nov. 14. 20:30
 1/7 .:Laci:. ***** válasza:
ezen nem segít semmi, azért közelít rá, mert be lehet állítani widgeteket a háttérre, vagy állíts olyat aminél ez a megoldás jó, vagy állítsd úgy a widgeteket, hogy azt lásd, amit te szeretnél
2011. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen világos hogy mit állítsak a widgeteken de megpróbálom :D köszi :)
2011. nov. 14. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem azért nagyítja ki, mert ha húzgálod a képet, akkor megy a képpel.

Szerintem ez jó:

[link]

Vagy ez:

[link]

2011. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 .:Laci:. ***** válasza:

nekem asszem 7 féle widget van beállítva a telefonon, az óra valahol középtájon van, mind az órán zárom le mert akk azt mindig látom :D

azt akartam írni, hogy amelyiken hagyod mindig azt húzd oda ahol az a kép részlet van amit te látni szeretnél, ha nem megy akk képcsere :)

2011. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a következőt:

Ha váltol az alkalmazásképernyők között, nem megy a háttérkép is kicsit valamerre?

2011. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem megy semmere sem a kép. Nem mászik el vagy ilyesmi, azt beállítottam. Nekem csak annyi bajom vele, hogy ha kirakok egy háttérképet akkor ráközelít a kép közepére kicsit és nem látom a teljes képet mint a régebbi sony ericsson-oknál. Ha pl. kirakok egy párommal közös képet akkor fél arcunk nem látszódik :D
2011. nov. 15. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a méretarány nem egyezik, így képernyőre igazítja. Szerintem...
2011. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!